Πρόγραμμα Εκλογής για τις Περιφερειακές Εκλογές της 26 Μαΐου 2019

Πρόγραμμα Εκλογής για τις Περιφερειακές Εκλογές της 26 Μαΐου 2019

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

 

Ο Δήμαρχος

 

Έχοντας υπόψη:

 

  1. Τις διατάξεις του άρθρου 125 του ν.3852/2010 “Νέα Αρχιτεκτονική της Αυτοδιοίκησης και της Αποκεντρωμένης Διοίκησης – Πρόγραμμα Καλλικράτης” (Α΄87), όπως ισχύει.
  2. Την αριθ. 2/2019 απόφαση του Πολυμελούς Πρωτοδικείου Τρίπολης, με την οποία ανακηρύχθηκαν για τις εκλογές της 26ης Μαΐου 2019 οι αναφερόμενοι σ’ αυτήν υποψήφιοι συνδυασμοί της περιφερειακής ενότητας Κορινθίας της Περιφέρειας Πελοποννήσου.

 

Γ Ν Ω Σ Τ Ο Π Ο Ι Ο Υ Μ Ε   Ο Τ Ι

 

Για τις εκλογές για την ανάδειξη των αιρετών περιφερειακών αρχών της 26ης Μαΐου 2019 ανακηρύχθηκαν οι παρακάτω συνδυασμοί υποψηφίων:

 

1) «ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ»

ΓΟΝΤΙΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΡΧΗΣ

 

Υποψήφιοι περιφερειακοί σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Κορινθίας

  1. ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  2. ΑΚΑΡΕΠΗ – ΑΡΜΕΝΑΚΑ ΕΙΡΗΝΗ του ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ
  3. ΚΑΚΟΓΙΑΝΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΘΩΜΑ
  4. ΚΑΝΙΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
  5. ΚΑΡΑΚΑΣΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  6. ΚΑΤΕΛΟΥΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  7. ΚΕΛΛΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ
  8. ΚΟΣΜΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  9. ΛΟΥΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  10. ΛΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  11. ΜΕΝΕΛΑΟΥ ΜΕΝΕΛΑΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  12. ΝΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  13. ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
  14. ΣΑΡΑΜΠΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  15. ΣΙΜΙΤΣ – ΠΕΤΡΟΒΙΤΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  16. ΣΠΗΛΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
  17. ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  18. ΤΣΑΡΜΠΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  19. ΤΣΙΟΥΜΠΡΗ ΜΥΡΤΩ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  20. ΦΑΡΜΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

2) «Πρωτοβουλία για την Πελοπόννησο»

ΝΙΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΡΧΗΣ

 

Υποψήφιοι περιφερειακοί σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Κορινθίας

  1. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ – ΡΟΥΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  2. ΒΥΤΙΝΙΩΤΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ (ΧΑΡΗΣ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  3. ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  4. ΓΚΙΟΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  5. ΔΑΡΣΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ
  6. ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  7. ΚΑΣΙΜΗ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ (ΙΩΑΝΝΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  8. ΚΟΡΔΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  9. ΚΟΡΚΑ – ΚΩΝΣΤΑ ΑΘΗΝΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
  10. ΜΟΥΡΙΚΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  11. ΜΠΑΖΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΑΛΚΙΒΙΑΔΗ
  12. ΜΠΙΝΙΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  13. ΜΠΙΣΙΑΣ ΣΤΡΑΤΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
  14. ΠΙΚΟΥΛΑ ΑΡΓΥΡΩ του ΙΩΑΝΝΗ
  15. ΠΛΑΣΣΑΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  16. ΡΟΒΗΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  17. ΣΙΑΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  18. ΤΟΛΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ (ΕΛΣΑ) του ΗΛΙΓΙΑ
  19. ΤΣΟΥΡΑΠΑ ΑΝΝΑ του ΒΛΑΣΙΟΥ
  20. ΧΑΡΛΑΥΤΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΠΕΝΥ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

 

3) «ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ»

ΠΕΤΡΑΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΡΧΗΣ

 

Υποψήφιοι περιφερειακοί σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Κορινθίας

1) ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

2) ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

3) ΒΑΡΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

4) ΓΕΩΡΓΑΛΗ ΟΛΓΑ του ΜΙΛΤΙΑΔΗ

5) ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

6) ΚΑΤΑΠΟΔΗ ΤΕΡΨΙΧΟΡΗ του ΘΩΜΑ

7) ΚΟΡΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

8) ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

9) ΞΕΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

10) ΠΑΝΤΕΛΙΔΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

11) ΤΕΚΝΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΝΑΤΑΣΣΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

12) ΤΖΑΜΑΛΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

13) ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

14) ΦΩΤΕΙΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

 

4) «Νέα Πελοπόννησος ΠΕΤΡΟΣ ΤΑΤΟΥΛΗΣ»

ΤΑΤΟΥΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΡΧΗΣ

 

Υποψήφιοι περιφερειακοί σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Κορινθίας

1) ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

2) ΓΚΑΤΖΙΟΥΦΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

3) ΓΚΙΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

4) ΔΡΟΥΓΚΑΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

5) ΙΩΑΝΝΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΛΙΤΣΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

6) ΚΟΥΤΜΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ (ΕΒΙΤΑ) του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ

7) ΜΠΑΓΚΑ ΠΑΝΑΓΟΥΛΑ (ΓΙΩΤΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

8) ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

9) ΠΑΠΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

10) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

11) ΠΑΠΑΦΩΤΙΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

12) ΠΕΤΡΙΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ

13) ΠΙΣΙΜΙΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΘΑΝΟΣ) του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

14) ΠΙΤΣΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

15) ΠΟΥΡΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΝΑΝΣΥ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

16) ΡΟΤΖΙΩΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

17) ΣΚΛΙΑ ΜΑΡΙΑ – ΠΕΤΡΟΥΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

18) ΤΑΓΑΡΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

19) ΧΡΙΣΤΑΡΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΘΑΝΙΑ) του ΙΩΑΝΝΗ

20) ΨΑΡΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

 

5) «ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΥΓΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟ»

ΤΖΕΜΠΕΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΡΧΗΣ

 

Υποψήφιοι περιφερειακοί σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Κορινθίας

1) ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

2) ΖΑΡΟΥΧΛΙΩΤΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΠΕΤΡΟΥ

3) ΚΛΕΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

4) ΚΟΤΣΑΜΠΑΣΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

5) ΚΟΥΤΣΟΓΚΙΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

6) ΠΛΟΥΜΙΔΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

7) ΣΕΙΤΑΝΙΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

8) ΣΤΡΟΥΜΠΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

9) ΤΣΙΝΤΖΗΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

10) ΤΣΙΟΓΚΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

11) ΦΛΕΣΣΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΠΥΡΟΥ

12) ΦΟΡΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

13) ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ

 

6) «ΑΝΤΑΡΣΙΑ ΣΤΟ ΜΩΡΙΑ ΣΥΜΠΟΡΕΥΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΤΡΟΠΗ»

ΚΑΤΣΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΡΧΗΣ

 

Υποψήφιοι περιφερειακοί σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Κορινθίας

1) ΑΔΑΛΑΚΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ του ΠΑΥΛΟΥ

2) ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝΟΣ

3) ΚΑΛΛΙΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΑΛΕΞΙΟΥ

4) ΚΑΜΒΥΣΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

5) ΚΑΡΑΔΗΜΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

6) ΚΙΧΗ ΣΟΦΙΑ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ

7) ΛΕΚΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

8) ΜΑΛΑΜΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

9) ΜΑΛΛΙΚΟΥΡΤΗ ΕΛΕΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

10) ΜΠΙΤΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΜΑΤΩ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

11) ΜΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΠΕΡΙΚΛΗ

12) ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΧΑΡΙΛΑΟΣ του ΠΑΝΑΓΗ

13) ΤΟΥΛΓΑΡΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

7) «ΝΕΟΙ ΔΡΟΜΟΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟ»

ΔΕΔΕΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΡΧΗΣ

 

Υποψήφιοι περιφερειακοί σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Κορινθίας

1) ΑΛΗΦΑΝΤΑΡΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2) ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ

3) ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ

4) ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

5) ΚΑΡΣΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

6) ΚΑΤΣΙΜΠΟΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΗΛΙΑ

7) ΚΟΥΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (ΝΑΝΤΙΑ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

8) ΚΟΦΙΝΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

9) ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΛΟΠΙΔΑΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

10) ΜΕΝΟΥΝΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ

11) ΜΠΟΖΙΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

12) ΠΙΕΡΡΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΠΕΤΡΟΥ

13) ΠΟΛΥΖΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ (ΧΑΡΑ) του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

14) ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ

15) ΡΑΥΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

16) ΣΟΦΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ (ΓΚΕΛΥ) του ΙΩΑΝΝΗ

17) ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

18) ΤΣΙΑΜΗΣ ΒΛΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

19) ΤΣΙΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

20) ΦΙΛΙΠΠΑΚΗ ΣΟΦΙΑ του ΑΝΔΡΕΑ

 

8) «ΠΡΑΣΙΝΗ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΣ»

ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του Αντωνίου ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΡΧΗΣ

 

Υποψήφιοι περιφερειακοί σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Κορινθίας

1) ΑΓΓΕΛΑΙΝΑ ΑΝΝΑ του ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ

2) ΑΝΑΡΓΥΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ

3) ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

4) ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΑΒΡΑΑΜ του ΧΡΗΣΤΟΥ

5) ΚΑΝΑΚΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

6) ΛΑΜΠΡΙΝΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

7) ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

8) ΜΠΕΧΡΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ(ΒΑΚΗΣ) του ΒΛΑΣΙΟΥ

9) ΝΤΑΣΚΑ ΝΤΙΑΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

10) ΠΑΝΟΥΣΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

11) ΠΟΥΛΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΔΡΕΑ

12) ΣΥΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

13) ΤΣΙΑΚΙΡΗΣ ΡΗΓΑΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

 

9) «ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ»

ΜΠΟΥΝΤΡΟΥΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΡΧΗΣ

 

Υποψήφιοι περιφερειακοί σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Κορινθίας

1) ΓΕΩΡΓΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

2) ΓΚΙΛΙΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

3) ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ

4) ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ

5) ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

6) ΚΩΣΤΟΥΡΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ

7) ΛΕΧΟΥΡΙΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

8) ΜΑΥΡΑΓΑΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

9) ΜΠΑΛΑΣΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΖΑΧΑΡΙΑ

10) ΜΠΑΛΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

11) ΣΜΥΡΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΓΙΑΝΝΗΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

12) ΣΤΑΘΟΥΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

13) ΤΑΡΝΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

14) ΤΟΤΟΥ ΧΡΥΣΑΥΓΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

 

 

 

Η ψηφοφορία θα διενεργηθεί την 26η Μαΐου 2019 ημέρα, Κυριακή, και θα αρχίσει την 07:00 ώρα και θα λήξει την 19:00 ώρα στα κατωτέρω εκλογικά τμήματα που έχουν οριστεί με την υπ’ αριθμ. 114966/21792/3-5-2019 (ΑΔΑ ΩΘ9Ω7Λ1-8Ν9) απόφαση Περιφερειάρχη.

 

Α/Α ΕΚΛΟΓ. ΤΜΗΜ. ΝΟΜΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ

ΕΔΡΑ

ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ

ΕΚΛΟΓΕΙΣ

146Α

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΩΝ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΓΙΩΝ ΘΕΟΔΩΡΩΝ

ΕΚΛΟΓ. ΔΙΑΜ. ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΩΝ ΕΔΡΑ ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΟΙ                   1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

Από: ΑΒΙΤΙΔΟΥ ΟΞΑΝΑ
Έως: ΓΟΥΝΑΡΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ

146Β

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΩΝ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΓΙΩΝ ΘΕΟΔΩΡΩΝ

ΕΚΛΟΓ. ΔΙΑΜ. ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΩΝ ΕΔΡΑ ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΟΙ                   1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

Από: ΑΒΙΤΙΔΟΥ ΟΞΑΝΑ
Έως: ΓΟΥΝΑΡΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ

147Α

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΩΝ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΓΙΩΝ ΘΕΟΔΩΡΩΝ

ΕΚΛΟΓ. ΔΙΑΜ. ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΩΝ ΕΔΡΑ ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΟΙ                   1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

Από: ΓΟΥΝΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Έως: ΚΑΛΑΦΑΤΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

147Β

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΩΝ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΓΙΩΝ ΘΕΟΔΩΡΩΝ

ΕΚΛΟΓ. ΔΙΑΜ. ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΩΝ ΕΔΡΑ ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΟΙ                   1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

Από: ΓΟΥΝΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Έως: ΚΑΛΑΦΑΤΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

148Α

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΩΝ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΓΙΩΝ ΘΕΟΔΩΡΩΝ

ΕΚΛΟΓ. ΔΙΑΜ. ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΩΝ ΕΔΡΑ ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΟΙ                   1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

Από: ΚΑΛΑΦΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Έως: ΚΥΡΙΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

148Β

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΩΝ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΓΙΩΝ ΘΕΟΔΩΡΩΝ

ΕΚΛΟΓ. ΔΙΑΜ. ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΩΝ ΕΔΡΑ ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΟΙ                   1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

Από: ΚΑΛΑΦΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Έως: ΚΥΡΙΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

149Α

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΩΝ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΓΙΩΝ ΘΕΟΔΩΡΩΝ

ΕΚΛΟΓ. ΔΙΑΜ. ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΩΝ ΕΔΡΑ ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΟΙ                   1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

Από: ΚΥΡΙΑΚΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ
Έως: ΜΟΝΟΓΥΙΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ

149Β

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΩΝ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΓΙΩΝ ΘΕΟΔΩΡΩΝ

ΕΚΛΟΓ. ΔΙΑΜ. ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΩΝ ΕΔΡΑ ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΟΙ                   1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

Από: ΚΥΡΙΑΚΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ
Έως: ΜΟΝΟΓΥΙΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ

150Α

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΩΝ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΓΙΩΝ ΘΕΟΔΩΡΩΝ

ΕΚΛΟΓ. ΔΙΑΜ. ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΩΝ ΕΔΡΑ ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΟΙ                   1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

Από: ΜΟΣΧΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Έως: ΠΑΝΤΕΛΙΑ ΜΑΡΙΑ

150Β

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΩΝ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΓΙΩΝ ΘΕΟΔΩΡΩΝ

ΕΚΛΟΓ. ΔΙΑΜ. ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΩΝ ΕΔΡΑ ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΟΙ                   1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

Από: ΜΟΣΧΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Έως: ΠΑΝΤΕΛΙΑ ΜΑΡΙΑ

151Α

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΩΝ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΓΙΩΝ ΘΕΟΔΩΡΩΝ

ΕΚΛΟΓ. ΔΙΑΜ. ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΩΝ ΕΔΡΑ ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΟΙ                   2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

Από: ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Έως: ΣΙΓΑΛΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

151Β

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΩΝ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΓΙΩΝ ΘΕΟΔΩΡΩΝ

ΕΚΛΟΓ. ΔΙΑΜ. ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΩΝ ΕΔΡΑ ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΟΙ                   2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

Από: ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Έως: ΣΙΓΑΛΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

152Α

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΩΝ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΓΙΩΝ ΘΕΟΔΩΡΩΝ

ΕΚΛΟΓ. ΔΙΑΜ. ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΩΝ ΕΔΡΑ ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΟΙ                   2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

Από: ΣΙΓΑΛΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
Έως: ΤΖΩΡΤΖΑΚΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
και ΕΙΔΙΚΟΙ ΚΑΤΑΛΟΓΟΙ ΑΣΤΥΝ. ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ και
Λ/Τ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ

152Β

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΩΝ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΓΙΩΝ ΘΕΟΔΩΡΩΝ

ΕΚΛΟΓ. ΔΙΑΜ. ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΩΝ ΕΔΡΑ ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΟΙ                   2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

Από: ΣΙΓΑΛΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
Έως: ΤΖΩΡΤΖΑΚΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

153Α

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΩΝ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΓΙΩΝ ΘΕΟΔΩΡΩΝ

ΕΚΛΟΓ. ΔΙΑΜ. ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΩΝ ΕΔΡΑ ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΟΙ                   2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

α) Από: ΤΖΩΡΤΖΑΚΑΚΗ ΘΕΟΔΟΣΙΑ
    Έως: ΨΥΧΟΓΙΟΥ ΜΑΡΙΑ
β) Όλοι οι Ετεροδημότες
γ) Όλοι οι Κοινοτικοί Εκλογείς

153Β

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΩΝ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΓΙΩΝ ΘΕΟΔΩΡΩΝ

ΕΚΛΟΓ. ΔΙΑΜ. ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΩΝ ΕΔΡΑ ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΟΙ                   2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

α) Από: ΤΖΩΡΤΖΑΚΑΚΗ ΘΕΟΔΟΣΙΑ
    Έως: ΨΥΧΟΓΙΟΥ ΜΑΡΙΑ
β) Όλοι οι Κοινοτικοί Εκλογείς

154Α

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ – ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ

ΕΚΛΟΓ. ΔΙΑΜ. ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ ΕΔΡΑ ΛΟΥΤΡΑΚΙ 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

Από: ΑΒΡΑΑΜΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Έως: ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

154Β

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ – ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ

ΕΚΛΟΓ. ΔΙΑΜ. ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ ΕΔΡΑ ΛΟΥΤΡΑΚΙ 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

Από: ΑΒΡΑΑΜΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Έως: ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

155Α

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ – ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ

ΕΚΛΟΓ. ΔΙΑΜ. ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ ΕΔΡΑ ΛΟΥΤΡΑΚΙ 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

Από: ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Έως: ΒΛΑΪΚΙΔΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ

155Β

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ – ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ

ΕΚΛΟΓ. ΔΙΑΜ. ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΠΕΡΑΧ