Πρόγραμμα Εκλογής για τις Περιφερειακές Εκλογές της 26 Μαΐου 2019

Πρόγραμμα Εκλογής για τις Περιφερειακές Εκλογές της 26 Μαΐου 2019

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

 

Ο Δήμαρχος

 

Έχοντας υπόψη:

 

  1. Τις διατάξεις του άρθρου 125 του ν.3852/2010 “Νέα Αρχιτεκτονική της Αυτοδιοίκησης και της Αποκεντρωμένης Διοίκησης – Πρόγραμμα Καλλικράτης” (Α΄87), όπως ισχύει.
  2. Την αριθ. 2/2019 απόφαση του Πολυμελούς Πρωτοδικείου Τρίπολης, με την οποία ανακηρύχθηκαν για τις εκλογές της 26ης Μαΐου 2019 οι αναφερόμενοι σ’ αυτήν υποψήφιοι συνδυασμοί της περιφερειακής ενότητας Κορινθίας της Περιφέρειας Πελοποννήσου.

 

Γ Ν Ω Σ Τ Ο Π Ο Ι Ο Υ Μ Ε   Ο Τ Ι

 

Για τις εκλογές για την ανάδειξη των αιρετών περιφερειακών αρχών της 26ης Μαΐου 2019 ανακηρύχθηκαν οι παρακάτω συνδυασμοί υποψηφίων:

 

1) «ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ»

ΓΟΝΤΙΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΡΧΗΣ

 

Υποψήφιοι περιφερειακοί σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Κορινθίας

  1. ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  2. ΑΚΑΡΕΠΗ – ΑΡΜΕΝΑΚΑ ΕΙΡΗΝΗ του ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ
  3. ΚΑΚΟΓΙΑΝΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΘΩΜΑ
  4. ΚΑΝΙΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
  5. ΚΑΡΑΚΑΣΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  6. ΚΑΤΕΛΟΥΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  7. ΚΕΛΛΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ
  8. ΚΟΣΜΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  9. ΛΟΥΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  10. ΛΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  11. ΜΕΝΕΛΑΟΥ ΜΕΝΕΛΑΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  12. ΝΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  13. ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
  14. ΣΑΡΑΜΠΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  15. ΣΙΜΙΤΣ – ΠΕΤΡΟΒΙΤΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  16. ΣΠΗΛΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
  17. ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  18. ΤΣΑΡΜΠΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  19. ΤΣΙΟΥΜΠΡΗ ΜΥΡΤΩ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  20. ΦΑΡΜΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

2) «Πρωτοβουλία για την Πελοπόννησο»

ΝΙΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΡΧΗΣ

 

Υποψήφιοι περιφερειακοί σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Κορινθίας

  1. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ – ΡΟΥΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  2. ΒΥΤΙΝΙΩΤΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ (ΧΑΡΗΣ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  3. ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  4. ΓΚΙΟΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  5. ΔΑΡΣΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ
  6. ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  7. ΚΑΣΙΜΗ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ (ΙΩΑΝΝΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  8. ΚΟΡΔΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  9. ΚΟΡΚΑ – ΚΩΝΣΤΑ ΑΘΗΝΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
  10. ΜΟΥΡΙΚΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  11. ΜΠΑΖΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΑΛΚΙΒΙΑΔΗ
  12. ΜΠΙΝΙΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  13. ΜΠΙΣΙΑΣ ΣΤΡΑΤΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
  14. ΠΙΚΟΥΛΑ ΑΡΓΥΡΩ του ΙΩΑΝΝΗ
  15. ΠΛΑΣΣΑΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  16. ΡΟΒΗΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  17. ΣΙΑΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  18. ΤΟΛΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ (ΕΛΣΑ) του ΗΛΙΓΙΑ
  19. ΤΣΟΥΡΑΠΑ ΑΝΝΑ του ΒΛΑΣΙΟΥ
  20. ΧΑΡΛΑΥΤΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΠΕΝΥ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

 

3) «ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ»

ΠΕΤΡΑΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΡΧΗΣ

 

Υποψήφιοι περιφερειακοί σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Κορινθίας

1) ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

2) ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

3) ΒΑΡΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

4) ΓΕΩΡΓΑΛΗ ΟΛΓΑ του ΜΙΛΤΙΑΔΗ

5) ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

6) ΚΑΤΑΠΟΔΗ ΤΕΡΨΙΧΟΡΗ του ΘΩΜΑ

7) ΚΟΡΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

8) ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

9) ΞΕΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

10) ΠΑΝΤΕΛΙΔΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

11) ΤΕΚΝΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΝΑΤΑΣΣΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

12) ΤΖΑΜΑΛΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

13) ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

14) ΦΩΤΕΙΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

 

4) «Νέα Πελοπόννησος ΠΕΤΡΟΣ ΤΑΤΟΥΛΗΣ»

ΤΑΤΟΥΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΡΧΗΣ

 

Υποψήφιοι περιφερειακοί σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Κορινθίας

1) ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

2) ΓΚΑΤΖΙΟΥΦΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

3) ΓΚΙΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

4) ΔΡΟΥΓΚΑΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

5) ΙΩΑΝΝΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΛΙΤΣΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

6) ΚΟΥΤΜΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ (ΕΒΙΤΑ) του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ

7) ΜΠΑΓΚΑ ΠΑΝΑΓΟΥΛΑ (ΓΙΩΤΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

8) ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

9) ΠΑΠΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

10) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

11) ΠΑΠΑΦΩΤΙΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

12) ΠΕΤΡΙΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ

13) ΠΙΣΙΜΙΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΘΑΝΟΣ) του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

14) ΠΙΤΣΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

15) ΠΟΥΡΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΝΑΝΣΥ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

16) ΡΟΤΖΙΩΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

17) ΣΚΛΙΑ ΜΑΡΙΑ – ΠΕΤΡΟΥΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

18) ΤΑΓΑΡΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

19) ΧΡΙΣΤΑΡΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΘΑΝΙΑ) του ΙΩΑΝΝΗ

20) ΨΑΡΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

 

5) «ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΥΓΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟ»

ΤΖΕΜΠΕΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΡΧΗΣ

 

Υποψήφιοι περιφερειακοί σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Κορινθίας

1) ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

2) ΖΑΡΟΥΧΛΙΩΤΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΠΕΤΡΟΥ

3) ΚΛΕΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

4) ΚΟΤΣΑΜΠΑΣΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

5) ΚΟΥΤΣΟΓΚΙΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

6) ΠΛΟΥΜΙΔΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

7) ΣΕΙΤΑΝΙΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

8) ΣΤΡΟΥΜΠΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

9) ΤΣΙΝΤΖΗΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

10) ΤΣΙΟΓΚΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

11) ΦΛΕΣΣΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΠΥΡΟΥ

12) ΦΟΡΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

13) ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ

 

6) «ΑΝΤΑΡΣΙΑ ΣΤΟ ΜΩΡΙΑ ΣΥΜΠΟΡΕΥΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΤΡΟΠΗ»

ΚΑΤΣΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΡΧΗΣ

 

Υποψήφιοι περιφερειακοί σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Κορινθίας

1) ΑΔΑΛΑΚΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ του ΠΑΥΛΟΥ

2) ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝΟΣ

3) ΚΑΛΛΙΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΑΛΕΞΙΟΥ

4) ΚΑΜΒΥΣΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

5) ΚΑΡΑΔΗΜΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

6) ΚΙΧΗ ΣΟΦΙΑ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ

7) ΛΕΚΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

8) ΜΑΛΑΜΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

9) ΜΑΛΛΙΚΟΥΡΤΗ ΕΛΕΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

10) ΜΠΙΤΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΜΑΤΩ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

11) ΜΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΠΕΡΙΚΛΗ

12) ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΧΑΡΙΛΑΟΣ του ΠΑΝΑΓΗ

13) ΤΟΥΛΓΑΡΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

7) «ΝΕΟΙ ΔΡΟΜΟΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟ»

ΔΕΔΕΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΡΧΗΣ

 

Υποψήφιοι περιφερειακοί σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Κορινθίας

1) ΑΛΗΦΑΝΤΑΡΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2) ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ

3) ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ

4) ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

5) ΚΑΡΣΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

6) ΚΑΤΣΙΜΠΟΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΗΛΙΑ

7) ΚΟΥΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (ΝΑΝΤΙΑ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

8) ΚΟΦΙΝΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

9) ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΛΟΠΙΔΑΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

10) ΜΕΝΟΥΝΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ

11) ΜΠΟΖΙΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

12) ΠΙΕΡΡΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΠΕΤΡΟΥ

13) ΠΟΛΥΖΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ (ΧΑΡΑ) του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

14) ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ

15) ΡΑΥΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

16) ΣΟΦΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ (ΓΚΕΛΥ) του ΙΩΑΝΝΗ

17) ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

18) ΤΣΙΑΜΗΣ ΒΛΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

19) ΤΣΙΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

20) ΦΙΛΙΠΠΑΚΗ ΣΟΦΙΑ του ΑΝΔΡΕΑ

 

8) «ΠΡΑΣΙΝΗ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΣ»

ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του Αντωνίου ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΡΧΗΣ

 

Υποψήφιοι περιφερειακοί σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Κορινθίας

1) ΑΓΓΕΛΑΙΝΑ ΑΝΝΑ του ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ

2) ΑΝΑΡΓΥΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ

3) ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

4) ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΑΒΡΑΑΜ του ΧΡΗΣΤΟΥ

5) ΚΑΝΑΚΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

6) ΛΑΜΠΡΙΝΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

7) ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

8) ΜΠΕΧΡΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ(ΒΑΚΗΣ) του ΒΛΑΣΙΟΥ

9) ΝΤΑΣΚΑ ΝΤΙΑΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

10) ΠΑΝΟΥΣΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

11) ΠΟΥΛΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΔΡΕΑ

12) ΣΥΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

13) ΤΣΙΑΚΙΡΗΣ ΡΗΓΑΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

 

9) «ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ»

ΜΠΟΥΝΤΡΟΥΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΡΧΗΣ

 

Υποψήφιοι περιφερειακοί σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Κορινθίας

1) ΓΕΩΡΓΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

2) ΓΚΙΛΙΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

3) ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ

4) ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ

5) ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

6) ΚΩΣΤΟΥΡΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ

7) ΛΕΧΟΥΡΙΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

8) ΜΑΥΡΑΓΑΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

9) ΜΠΑΛΑΣΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΖΑΧΑΡΙΑ

10) ΜΠΑΛΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

11) ΣΜΥΡΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΓΙΑΝΝΗΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

12) ΣΤΑΘΟΥΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

13) ΤΑΡΝΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

14) ΤΟΤΟΥ ΧΡΥΣΑΥΓΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

 

 

 

Η ψηφοφορία θα διενεργηθεί την 26η Μαΐου 2019 ημέρα, Κυριακή, και θα αρχίσει την 07:00 ώρα και θα λήξει την 19:00 ώρα στα κατωτέρω εκλογικά τμήματα που έχουν οριστεί με την υπ’ αριθμ. 114966/21792/3-5-2019 (ΑΔΑ ΩΘ9Ω7Λ1-8Ν9) απόφαση Περιφερειάρχη.

 

Α/Α ΕΚΛΟΓ. ΤΜΗΜ. ΝΟΜΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ

ΕΔΡΑ

ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ

ΕΚΛΟΓΕΙΣ

146Α

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΩΝ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΓΙΩΝ ΘΕΟΔΩΡΩΝ

ΕΚΛΟΓ. ΔΙΑΜ. ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΩΝ ΕΔΡΑ ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΟΙ                   1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

Από: ΑΒΙΤΙΔΟΥ ΟΞΑΝΑ
Έως: ΓΟΥΝΑΡΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ

146Β

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΩΝ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΓΙΩΝ ΘΕΟΔΩΡΩΝ

ΕΚΛΟΓ. ΔΙΑΜ. ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΩΝ ΕΔΡΑ ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΟΙ                   1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

Από: ΑΒΙΤΙΔΟΥ ΟΞΑΝΑ
Έως: ΓΟΥΝΑΡΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ

147Α

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΩΝ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΓΙΩΝ ΘΕΟΔΩΡΩΝ

ΕΚΛΟΓ. ΔΙΑΜ. ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΩΝ ΕΔΡΑ ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΟΙ                   1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

Από: ΓΟΥΝΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Έως: ΚΑΛΑΦΑΤΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

147Β

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΩΝ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΓΙΩΝ ΘΕΟΔΩΡΩΝ

ΕΚΛΟΓ. ΔΙΑΜ. ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΩΝ ΕΔΡΑ ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΟΙ                   1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

Από: ΓΟΥΝΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Έως: ΚΑΛΑΦΑΤΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

148Α

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΩΝ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΓΙΩΝ ΘΕΟΔΩΡΩΝ

ΕΚΛΟΓ. ΔΙΑΜ. ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΩΝ ΕΔΡΑ ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΟΙ                   1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

Από: ΚΑΛΑΦΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Έως: ΚΥΡΙΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

148Β

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΩΝ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΓΙΩΝ ΘΕΟΔΩΡΩΝ

ΕΚΛΟΓ. ΔΙΑΜ. ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΩΝ ΕΔΡΑ ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΟΙ                   1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

Από: ΚΑΛΑΦΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Έως: ΚΥΡΙΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

149Α

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΩΝ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΓΙΩΝ ΘΕΟΔΩΡΩΝ

ΕΚΛΟΓ. ΔΙΑΜ. ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΩΝ ΕΔΡΑ ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΟΙ                   1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

Από: ΚΥΡΙΑΚΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ
Έως: ΜΟΝΟΓΥΙΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ

149Β

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΩΝ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΓΙΩΝ ΘΕΟΔΩΡΩΝ

ΕΚΛΟΓ. ΔΙΑΜ. ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΩΝ ΕΔΡΑ ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΟΙ                   1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

Από: ΚΥΡΙΑΚΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ
Έως: ΜΟΝΟΓΥΙΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ

150Α

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΩΝ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΓΙΩΝ ΘΕΟΔΩΡΩΝ

ΕΚΛΟΓ. ΔΙΑΜ. ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΩΝ ΕΔΡΑ ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΟΙ                   1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

Από: ΜΟΣΧΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Έως: ΠΑΝΤΕΛΙΑ ΜΑΡΙΑ

150Β

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΩΝ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΓΙΩΝ ΘΕΟΔΩΡΩΝ

ΕΚΛΟΓ. ΔΙΑΜ. ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΩΝ ΕΔΡΑ ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΟΙ                   1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

Από: ΜΟΣΧΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Έως: ΠΑΝΤΕΛΙΑ ΜΑΡΙΑ

151Α

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΩΝ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΓΙΩΝ ΘΕΟΔΩΡΩΝ

ΕΚΛΟΓ. ΔΙΑΜ. ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΩΝ ΕΔΡΑ ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΟΙ                   2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

Από: ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Έως: ΣΙΓΑΛΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

151Β

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΩΝ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΓΙΩΝ ΘΕΟΔΩΡΩΝ

ΕΚΛΟΓ. ΔΙΑΜ. ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΩΝ ΕΔΡΑ ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΟΙ                   2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

Από: ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Έως: ΣΙΓΑΛΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

152Α

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΩΝ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΓΙΩΝ ΘΕΟΔΩΡΩΝ

ΕΚΛΟΓ. ΔΙΑΜ. ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΩΝ ΕΔΡΑ ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΟΙ                   2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

Από: ΣΙΓΑΛΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
Έως: ΤΖΩΡΤΖΑΚΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
και ΕΙΔΙΚΟΙ ΚΑΤΑΛΟΓΟΙ ΑΣΤΥΝ. ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ και
Λ/Τ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ

152Β

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΩΝ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΓΙΩΝ ΘΕΟΔΩΡΩΝ

ΕΚΛΟΓ. ΔΙΑΜ. ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΩΝ ΕΔΡΑ ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΟΙ                   2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

Από: ΣΙΓΑΛΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
Έως: ΤΖΩΡΤΖΑΚΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

153Α

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΩΝ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΓΙΩΝ ΘΕΟΔΩΡΩΝ

ΕΚΛΟΓ. ΔΙΑΜ. ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΩΝ ΕΔΡΑ ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΟΙ                   2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

α) Από: ΤΖΩΡΤΖΑΚΑΚΗ ΘΕΟΔΟΣΙΑ
    Έως: ΨΥΧΟΓΙΟΥ ΜΑΡΙΑ
β) Όλοι οι Ετεροδημότες
γ) Όλοι οι Κοινοτικοί Εκλογείς

153Β

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΩΝ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΓΙΩΝ ΘΕΟΔΩΡΩΝ

ΕΚΛΟΓ. ΔΙΑΜ. ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΩΝ ΕΔΡΑ ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΟΙ                   2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

α) Από: ΤΖΩΡΤΖΑΚΑΚΗ ΘΕΟΔΟΣΙΑ
    Έως: ΨΥΧΟΓΙΟΥ ΜΑΡΙΑ
β) Όλοι οι Κοινοτικοί Εκλογείς

154Α

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ – ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ

ΕΚΛΟΓ. ΔΙΑΜ. ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ ΕΔΡΑ ΛΟΥΤΡΑΚΙ 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

Από: ΑΒΡΑΑΜΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Έως: ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

154Β

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ – ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ

ΕΚΛΟΓ. ΔΙΑΜ. ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ ΕΔΡΑ ΛΟΥΤΡΑΚΙ 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

Από: ΑΒΡΑΑΜΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Έως: ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

155Α

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ – ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ

ΕΚΛΟΓ. ΔΙΑΜ. ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ ΕΔΡΑ ΛΟΥΤΡΑΚΙ 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

Από: ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Έως: ΒΛΑΪΚΙΔΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ

155Β

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ – ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ

ΕΚΛΟΓ. ΔΙΑΜ. ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ ΕΔΡΑ ΛΟΥΤΡΑΚΙ 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

Από: ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Έως: ΒΛΑΪΚΙΔΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ

156Α

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ – ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ

ΕΚΛΟΓ. ΔΙΑΜ. ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ ΕΔΡΑ ΛΟΥΤΡΑΚΙ 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

Από: ΒΛΑΣΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ
Έως: ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

156Β

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ – ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ

ΕΚΛΟΓ. ΔΙΑΜ. ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ ΕΔΡΑ ΛΟΥΤΡΑΚΙ 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

Από: ΒΛΑΣΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ
Έως: ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

157Α

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ – ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ

ΕΚΛΟΓ. ΔΙΑΜ. ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ ΕΔΡΑ ΛΟΥΤΡΑΚΙ 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

Από: ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
Έως: ΔΑΣΚΑΡΟΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

157Β

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ – ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ

ΕΚΛΟΓ. ΔΙΑΜ. ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ ΕΔΡΑ ΛΟΥΤΡΑΚΙ 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

Από: ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
Έως: ΔΑΣΚΑΡΟΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

158Α

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ – ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ

ΕΚΛΟΓ. ΔΙΑΜ. ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ ΕΔΡΑ ΛΟΥΤΡΑΚΙ 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

Από: ΔΑΦΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Έως: ΖΕΡΒΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

158Β

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ – ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ

ΕΚΛΟΓ. ΔΙΑΜ. ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ ΕΔΡΑ ΛΟΥΤΡΑΚΙ 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

Από: ΔΑΦΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Έως: ΖΕΡΒΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

159Α

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ – ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ

ΕΚΛΟΓ. ΔΙΑΜ. ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ ΕΔΡΑ ΛΟΥΤΡΑΚΙ 2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

Από: ΖΕΡΒΑ ΖΩΗ
Έως: ΙΩΑΝΝΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ

159Β

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ – ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ

ΕΚΛΟΓ. ΔΙΑΜ. ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ ΕΔΡΑ ΛΟΥΤΡΑΚΙ 2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

Από: ΖΕΡΒΑ ΖΩΗ
Έως: ΙΩΑΝΝΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ

160Α

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ – ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ

ΕΚΛΟΓ. ΔΙΑΜ. ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ ΕΔΡΑ ΛΟΥΤΡΑΚΙ 2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

Από: ΙΩΣΗΦΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Έως: ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

160Β

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ – ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ

ΕΚΛΟΓ. ΔΙΑΜ. ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ ΕΔΡΑ ΛΟΥΤΡΑΚΙ 2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

Από: ΙΩΣΗΦΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Έως: ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

161Α

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ – ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ

ΕΚΛΟΓ. ΔΙΑΜ. ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ ΕΔΡΑ ΛΟΥΤΡΑΚΙ 2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

Από: ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
Έως: ΚΟΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

161Β

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ – ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ

ΕΚΛΟΓ. ΔΙΑΜ. ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ ΕΔΡΑ ΛΟΥΤΡΑΚΙ 2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

Από: ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
Έως: ΚΟΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

162Α

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ – ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ

ΕΚΛΟΓ. ΔΙΑΜ. ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ ΕΔΡΑ ΛΟΥΤΡΑΚΙ 2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

Από: ΚΟΝΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Έως: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

162Β

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ – ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ

ΕΚΛΟΓ. ΔΙΑΜ. ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ ΕΔΡΑ ΛΟΥΤΡΑΚΙ 2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

Από: ΚΟΝΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Έως: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

163Α

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ – ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ

ΕΚΛΟΓ. ΔΙΑΜ. ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ ΕΔΡΑ ΛΟΥΤΡΑΚΙ 3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

Από: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ
Έως: ΛΟΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

163Β

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ – ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ

ΕΚΛΟΓ. ΔΙΑΜ. ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ ΕΔΡΑ ΛΟΥΤΡΑΚΙ 3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

Από: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ
Έως: ΛΟΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

164Α

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ – ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ

ΕΚΛΟΓ. ΔΙΑΜ. ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ ΕΔΡΑ ΛΟΥΤΡΑΚΙ 3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

Από: ΛΟΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Έως: ΜΕΛΕΤΗΣ ΑΥΓΟΥΣΤΙΝΟΣ

164Β

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ – ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ

ΕΚΛΟΓ. ΔΙΑΜ. ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ ΕΔΡΑ ΛΟΥΤΡΑΚΙ 3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

Από: ΛΟΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Έως: ΜΕΛΕΤΗΣ ΑΥΓΟΥΣΤΙΝΟΣ

165Α

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ – ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ

ΕΚΛΟΓ. ΔΙΑΜ. ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ ΕΔΡΑ ΛΟΥΤΡΑΚΙ 3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

Από: ΜΕΛΕΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
Έως: ΜΠΑΛΤΑΤΖΗ ΜΑΡΙΑ

165Β

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ – ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ

ΕΚΛΟΓ. ΔΙΑΜ. ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ ΕΔΡΑ ΛΟΥΤΡΑΚΙ 3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

Από: ΜΕΛΕΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
Έως: ΜΠΑΛΤΑΤΖΗ ΜΑΡΙΑ

166Α

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ – ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ

ΕΚΛΟΓ. ΔΙΑΜ. ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ ΕΔΡΑ ΛΟΥΤΡΑΚΙ 3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

Από: ΜΠΑΛΤΑΤΖΗΣ ΣΑΒΒΑΣ
Έως: ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

166Β

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ – ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ

ΕΚΛΟΓ. ΔΙΑΜ. ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ ΕΔΡΑ ΛΟΥΤΡΑΚΙ 3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

Από: ΜΠΑΛΤΑΤΖΗΣ ΣΑΒΒΑΣ
Έως: ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

167Α

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ – ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ

ΕΚΛΟΓ. ΔΙΑΜ. ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ ΕΔΡΑ ΛΟΥΤΡΑΚΙ ΓΥΜΝΑΣΙΟ

Από: ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΙΩΑΝΝΑ
Έως: ΠΑΝΤΕΛΕΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΣ

167Β

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ – ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ

ΕΚΛΟΓ. ΔΙΑΜ. ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ ΕΔΡΑ ΛΟΥΤΡΑΚΙ ΓΥΜΝΑΣΙΟ

Από: ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΙΩΑΝΝΑ
Έως: ΠΑΝΤΕΛΕΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΣ

168Α

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ – ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ

ΕΚΛΟΓ. ΔΙΑΜ. ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ ΕΔΡΑ ΛΟΥΤΡΑΚΙ ΓΥΜΝΑΣΙΟ

Από: ΠΑΝΤΕΛΕΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Έως: ΠΑΠΠΑΣ ΗΛΙΑΣ

168Β

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ – ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ

ΕΚΛΟΓ. ΔΙΑΜ. ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ ΕΔΡΑ ΛΟΥΤΡΑΚΙ ΓΥΜΝΑΣΙΟ

Από: ΠΑΝΤΕΛΕΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Έως: ΠΑΠΠΑΣ ΗΛΙΑΣ

169Α

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ – ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ

ΕΚΛΟΓ. ΔΙΑΜ. ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ ΕΔΡΑ ΛΟΥΤΡΑΚΙ ΓΥΜΝΑΣΙΟ

Από: ΠΑΠΠΑΣ ΗΛΙΑΤΟΡΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣ
Έως: ΠΥΛΑΡΙΝΟΥ ΜΑΡΙΝΑ

169Β

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ – ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ

ΕΚΛΟΓ. ΔΙΑΜ. ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ ΕΔΡΑ ΛΟΥΤΡΑΚΙ ΓΥΜΝΑΣΙΟ

Από: ΠΑΠΠΑΣ ΗΛΙΑΤΟΡΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣ
Έως: ΠΥΛΑΡΙΝΟΥ ΜΑΡΙΝΑ

170Α

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ – ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ

ΕΚΛΟΓ. ΔΙΑΜ. ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ ΕΔΡΑ ΛΟΥΤΡΑΚΙ ΓΥΜΝΑΣΙΟ

Από: ΠΥΛΙΟ ΑΡΕΤΗ
Έως: ΣΙΤΕΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

170Β

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ – ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ

ΕΚΛΟΓ. ΔΙΑΜ. ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ ΕΔΡΑ ΛΟΥΤΡΑΚΙ ΓΥΜΝΑΣΙΟ

Από: ΠΥΛΙΟ ΑΡΕΤΗ
Έως: ΣΙΤΕΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

171Α

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ – ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ

ΕΚΛΟΓ. ΔΙΑΜ. ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ ΕΔΡΑ ΛΟΥΤΡΑΚΙ ΓΥΜΝΑΣΙΟ

Από: ΣΙΤΕΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
Έως: ΣΥΡΑΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

171Β

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ – ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ

ΕΚΛΟΓ. ΔΙΑΜ. ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ ΕΔΡΑ ΛΟΥΤΡΑΚΙ ΓΥΜΝΑΣΙΟ

Από: ΣΙΤΕΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
Έως: ΣΥΡΑΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

172Α

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ – ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ

ΕΚΛΟΓ. ΔΙΑΜ. ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ ΕΔΡΑ ΛΟΥΤΡΑΚΙ ΓΥΜΝΑΣΙΟ

Από: ΣΥΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
Έως: ΤΣΙΜΙΝΗ ΝΙΚΗ

172Β

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ – ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ

ΕΚΛΟΓ. ΔΙΑΜ. ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ ΕΔΡΑ ΛΟΥΤΡΑΚΙ ΓΥΜΝΑΣΙΟ

Από: ΣΥΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
Έως: ΤΣΙΜΙΝΗ ΝΙΚΗ

173Α

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ – ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ

ΕΚΛΟΓ. ΔΙΑΜ. ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ ΕΔΡΑ ΛΟΥΤΡΑΚΙ ΓΥΜΝΑΣΙΟ

α) Από: ΤΣΙΜΙΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
    Έως: ΧΑΚΤΣΗ ΑΣΠΑΣΙΑ
β) Όλοι οι Ετεροδημότες

173Β

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ – ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ

ΕΚΛΟΓ. ΔΙΑΜ. ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ ΕΔΡΑ ΛΟΥΤΡΑΚΙ ΓΥΜΝΑΣΙΟ

Από: ΤΣΙΜΙΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
Έως: ΧΑΚΤΣΗ ΑΣΠΑΣΙΑ

174Α

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ – ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ

ΕΚΛΟΓ. ΔΙΑΜ. ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ ΕΔΡΑ ΛΟΥΤΡΑΚΙ ΓΥΜΝΑΣΙΟ

α) Από: ΧΑΛΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
    Έως: ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ
και ΕΙΔΙΚΟΙ ΚΑΤΑΛΟΓΟΙ 9092 ΜΟΝΑΔΑΣ, ΦΡΟΥΡΑΡΧΕΙΟΥ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ, 9197 ΜΟΝΑΔΑΣ και 9421 ΜΟΝΑΔΑΣ
β) Όλοι οι Κοινοτικοί Εκλογείς

174Β

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ – ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ

ΕΚΛΟΓ. ΔΙΑΜ. ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ ΕΔΡΑ ΛΟΥΤΡΑΚΙ ΓΥΜΝΑΣΙΟ

α) Από: ΧΑΛΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
    Έως: ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ
β) Όλοι οι Κοινοτικοί Εκλογείς

175Α

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ – ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΛΟΥΤΡ.-ΠΕΡΑΧ.  (ΟΙΚ. ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ)

ΕΚΛΟΓ. ΔΙΑΜ. ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ ΕΔΡΑ ΟΙΚΙΣΜΟΣ ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ

Από: ΑΓΑΠΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
Έως: ΘΥΜΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

175Β

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ – ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΛΟΥΤΡ.-ΠΕΡΑΧ.  (ΟΙΚ. ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ)

ΕΚΛΟΓ. ΔΙΑΜ. ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ ΕΔΡΑ ΟΙΚΙΣΜΟΣ ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ

Από: ΑΓΑΠΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
Έως: ΘΥΜΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

176Α

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ – ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΛΟΥΤΡ.-ΠΕΡΑΧ.  (ΟΙΚ. ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ)

ΕΚΛΟΓ. ΔΙΑΜ. ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ ΕΔΡΑ ΟΙΚΙΣΜΟΣ ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ

Από: ΘΥΜΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ
Έως: ΠΑΝΤΕΛΕΩΝ ΜΑΡΙΝΟΣ

176Β

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ – ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΛΟΥΤΡ.-ΠΕΡΑΧ.  (ΟΙΚ. ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ)

ΕΚΛΟΓ. ΔΙΑΜ. ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ ΕΔΡΑ ΟΙΚΙΣΜΟΣ ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ

Από: ΘΥΜΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ
Έως: ΠΑΝΤΕΛΕΩΝ ΜΑΡΙΝΟΣ

177Α

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ – ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΛΟΥΤΡ.-ΠΕΡΑΧ.  (ΟΙΚ. ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ)

ΕΚΛΟΓ. ΔΙΑΜ. ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ ΕΔΡΑ ΟΙΚΙΣΜΟΣ ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ ΠΑΛΑΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ (ΠΕΤΡΙΝΟ)

α) Από: ΠΑΝΤΕΛΕΩΝ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
    Έως: ΧΡΥΣΟΥΛΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
β) Όλοι οι Ετεροδημότες
γ) Όλοι οι Κοινοτικοί Εκλογείς

177Β

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ – ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΛΟΥΤΡ.-ΠΕΡΑΧ.  (ΟΙΚ. ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ)

ΕΚΛΟΓ. ΔΙΑΜ. ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ ΕΔΡΑ ΟΙΚΙΣΜΟΣ ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ ΠΑΛΑΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ (ΠΕΤΡΙΝΟ)

α) Από: ΠΑΝΤΕΛΕΩΝ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
   Έως: ΧΡΥΣΟΥΛΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
β) Όλοι οι Κοινοτικοί Εκλογείς

178Α

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ – ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΙΣΘΜΙΑΣ

ΕΚΛΟΓ. ΔΙΑΜ. ΙΣΘΜΙΑΣ     ΕΔΡΑ ΙΣΘΜΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

Από: ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
Έως: ΔΗΜΗΣΙΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

178Β

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ – ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΙΣΘΜΙΑΣ

ΕΚΛΟΓ. ΔΙΑΜ. ΙΣΘΜΙΑΣ     ΕΔΡΑ ΙΣΘΜΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

Από: ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
Έως: ΔΗΜΗΣΙΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

179Α

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ – ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΙΣΘΜΙΑΣ

ΕΚΛΟΓ. ΔΙΑΜ. ΙΣΘΜΙΑΣ     ΕΔΡΑ ΙΣΘΜΙΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ

Από: ΔΗΜΗΣΙΑΝΟΥ ΕΙΡΗΝΗ
Έως: ΚΟΥΤΡΟΥΛΗΣ ΗΛΙΑΣ

179Β

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ – ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΙΣΘΜΙΑΣ

ΕΚΛΟΓ. ΔΙΑΜ. ΙΣΘΜΙΑΣ     ΕΔΡΑ ΙΣΘΜΙΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ

Από: ΔΗΜΗΣΙΑΝΟΥ ΕΙΡΗΝΗ
Έως: ΚΟΥΤΡΟΥΛΗΣ ΗΛΙΑΣ

180Α

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ – ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΙΣΘΜΙΑΣ

ΕΚΛΟΓ. ΔΙΑΜ. ΙΣΘΜΙΑΣ     ΕΔΡΑ ΙΣΘΜΙΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ

Από: ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΩΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
Έως: ΝΑΛΜΠΑΝΤΗ ΓΕΝΟΒΕΦΑ

180Β

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ – ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΙΣΘΜΙΑΣ

ΕΚΛΟΓ. ΔΙΑΜ. ΙΣΘΜΙΑΣ     ΕΔΡΑ ΙΣΘΜΙΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ

Από: ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΩΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
Έως: ΝΑΛΜΠΑΝΤΗ ΓΕΝΟΒΕΦΑ

181Α

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ – ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΙΣΘΜΙΑΣ

ΕΚΛΟΓ. ΔΙΑΜ. ΙΣΘΜΙΑΣ     ΕΔΡΑ ΙΣΘΜΙΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ

Από: ΝΑΛΜΠΑΝΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
Έως: ΣΙΕΡΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
και ΕΙΔΙΚΟΙ ΚΑΤΑΛΟΓΟΙ Λ/Τ ΙΣΘΜΙΩΝ

181Β

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ – ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΙΣΘΜΙΑΣ

ΕΚΛΟΓ. ΔΙΑΜ. ΙΣΘΜΙΑΣ     ΕΔΡΑ ΙΣΘΜΙΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ

Από: ΝΑΛΜΠΑΝΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
Έως: ΣΙΕΡΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

182Α

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ – ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΙΣΘΜΙΑΣ

ΕΚΛΟΓ. ΔΙΑΜ. ΙΣΘΜΙΑΣ     ΕΔΡΑ ΙΣΘΜΙΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ

α) Από: ΣΙΕΡΡΟΥ ΤΑΣΙΑ
    Έως: ΨΩΜΑΤΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
β) Όλοι οι Ετεροδημότες
γ) Όλοι οι Κοινοτικοί Εκλογείς

182Β

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ – ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΙΣΘΜΙΑΣ

ΕΚΛΟΓ. ΔΙΑΜ. ΙΣΘΜΙΑΣ     ΕΔΡΑ ΙΣΘΜΙΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ

α) Από: ΣΙΕΡΡΟΥ ΤΑΣΙΑ
    Έως: ΨΩΜΑΤΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
β) Όλοι οι Κοινοτικοί Εκλογείς

183Α

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ – ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ  ΠΙΣΙΩΝ

ΕΚΛΟΓ. ΔΙΑΜ. ΠΙΣΙΩΝ       ΕΔΡΑ ΠΙΣΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

α) Από: ΑΓΓΕΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
    Έως: ΨΩΜΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
β) Όλοι οι Κοινοτικοί Εκλογείς

183Β

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ – ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ  ΠΙΣΙΩΝ

ΕΚΛΟΓ. ΔΙΑΜ. ΠΙΣΙΩΝ       ΕΔΡΑ ΠΙΣΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

α) Από: ΑΓΓΕΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
    Έως: ΨΩΜΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
β) Όλοι οι Κοινοτικοί Εκλογείς

 

Ο αριθμός των εδρών (αριθμός Περιφερειακών Συμβούλων) της εκλογικής περιφέρειας Κορινθίας ανέρχονται σε δεκατρείς (13).

 

Το πρόγραμμα αυτό να τοιχοκολληθεί έξω από κάθε κατάστημα ψηφοφορίας και στα δημοσιότερα μέρη των δήμων και των κοινοτήτων και των συνοικισμών αυτών.

 

Ο ΔΗΜΑΡΧΟΣ

 

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΛΚ. ΓΚΙΩΝΗΣ

Ηλεκτρονικό αρχείο:
2019-05-22T17:33:56+00:00 Μάιος 22nd, 2019|Ανακοινώσεις, Σημαντικά|
Επιστροφή