Πρόγραμμα Εκλογής για τις Δημοτικές Εκλογές της 26 Μαΐου 2019

Πρόγραμμα Εκλογής για τις Δημοτικές Εκλογές της 26 Μαΐου 2019

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΚΛΟΓΗΣ

 

Ο ΔΗΜΑΡΧΟΣ

 

Έχοντας υπόψη:

 

  1. Τις διατάξεις του άρθρου 23 ν.3852/2010 «Νέα Αρχιτεκτονική της Αυτοδιοίκησης και της Αποκεντρωμένης Διοίκησης – Πρόγραμμα Καλλικράτης» (Α΄ 87), όπως αντικαταστάθηκε από το άρθρο 22 του ν.4555/2018 “Πρόγραμμα «ΚΛΕΙΣΘΕΝΗΣ Ι» (Α΄133)” και του άρθρου 154, παρ. 8 του ν. 4600/2019 (Α΄43).
  2. Το Π.Δ. 26/2012 «Κωδικοποίηση σε ενιαίο κείμενο των διατάξεων της νομοθεσίας για την εκλογή βουλευτών» (ΦΕΚ 57Α /15-3-2012).
  3. Τις αριθμ. 14/2019 και 20/2019 αποφάσεις του Πρωτοδικείου Κορίνθου, με τις οποίες ανακηρύχθηκαν, για το Δήμο μας, οι αναφερόμενοι σε αυτές συνδυασμοί υποψηφίων δημάρχων, υποψηφίων δημοτικών συμβούλων, συμβούλων κοινοτήτων και προέδρων κοινοτήτων για τις εκλογές της 26ης Μαΐου 2019.
  4. Την αριθμ. 137307/25765/16-05-2019 Προκήρυξη Περιφερειάρχη Πελοποννήσου.

 

Γνωστοποιούμε ότι

 

Για τις δημοτικές εκλογές και κοινοτικές εκλογές της 26ης Μαΐου 2019 ανακηρύχθηκαν οι παρακάτω συνδυασμοί υποψηφίων για το δήμο Λουτρακίου – Περαχώρας – Αγίων Θεοδώρων:

 

Α. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΙ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΔΗΜΑΡΧΩΝ

 

  1. «ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ – ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ – ΑΓΙΩΝ ΘΕΟΔΩΡΩΝ»

ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ Υποψήφιος Δήμαρχος

 

Δημοτική Ενότητα Αγίων Θεοδώρων (Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι)

  1. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΠΑΡΜΠΕΡΗ ΑΜΑΛΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  2. ΑΝΤΩΝΕΛΟΥ ΡΕΓΓΙΝΑ του ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ
  3. ΚΟΣΜΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΕΔΜΟΝΔΟΥ
  4. ΛΑΖΑΡΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
  5. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΗΛΙΑΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
  6. ΝΤΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

 

Δημοτική Ενότητα Λουτρακίου – Περαχώρας (Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι)

  1. ΑΓΓΕΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  2. ΑΛΕΞΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  3. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ
  4. ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΒΙΚΤΩΡ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  5. ΓΚΙΩΝΗ ΚΑΛΟΜΟΙΡΑ (ΜΙΡΑΝΤΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  6. ΖΑΧΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  7. ΖΕΡΒΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ
  8. ΚΡΗΤΙΚΟΥ ΑΓΑ ΕΛΠΙΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  9. ΚΩΝΣΤΑΣ ΑΓΓΕΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  10. ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  11. ΜΟΥΖΑΚΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ
  12. ΜΠΟΖΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  13. ΝΟΣΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  14. ΝΤΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  15. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  16. ΠΑΤΡΙΚΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  17. ΠΕΡΩΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ
  18. ΠΙΤΣΙΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  19. ΠΛΥΤΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
  20. ΣΤΡΑΤΟΥΔΑΚΗ ΣΠΑΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  21. ΦΟΡΤΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
  22. ΦΟΡΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

 

  1. «αλλάζουμε ΜΑΖΙ ΚΙΝΗΣΗ ΠΟΛΙΤΩΝ»

ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Υποψήφιος Δήμαρχος

 

Δημοτική Ενότητα Αγίων Θεοδώρων (Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι)

  1. ΓΡΗΓΟΡΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  2. ΚΟΥΚΕ ΗΛΙΑΣ του ΘΑΝΑΣ
  3. ΜΠΡΕΖΕΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
  4. ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ (ΦΡΥΝΗ) του ΛΕΩΝΙΔΑ
  5. ΠΑΤΣΙΩΤΟΥ ΦΕΡΕΝΤΙΝΟΥ ΖΩΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  6. ΣΙΟΥΤΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  7. ΦΟΥΡΛΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

Δημοτική Ενότητα Λουτρακίου – Περαχώρας (Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι)

  1. ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  2. ΑΝΔΡΕΑΔΑΚΗ ΕΛΕΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  3. ΑΝΔΡΙΑΝΟΥ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ (ΜΑΧΗ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  4. ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
  5. ΓΛΕΖΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΒΑΡΒΑΡΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  6. ΓΛΥΚΟΦΡΥΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  7. ΔΗΜΑ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
  8. ΔΟΥΛΓΑΡΙΔΗ ΚΑΡΙΝΑ του ΛΑΖΑΡΟ
  9. ΔΡΙΤΣΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  10. ΚΑΚΟΥΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
  11. ΚΑΛΛΙΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  12. ΚΟΝΤΗ ΚΑΣΣΙΑΝΗ (ΑΝΝΗ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  13. ΛΑΠΑΡΔΑ ΣΟΦΙΑ του ΛΕΩΝΙΔΑ
  14. ΛΙΑΝΤΙΝΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ
  15. ΛΥΧΟΥΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
  16. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  17. ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  18. ΝΤΑΡΛΑΓΙΑΝΝΗΣ ΞΕΝΟΦΩΝ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  19. ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  20. ΠΑΝΤΕΛΕΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  21. ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΦΩΤΙΟΥ
  22. ΠΑΠΑΛΕΞΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  23. ΠΑΧΝΕΛΑ ΑΜΑΛΙΑ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ
  24. ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  25. ΡΕΜΟΥΝΔΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  26. ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  27. ΣΥΡΙΓΟΥ ΜΠΑΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  28. ΤΣΑΒΑΛΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΕΥΗ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  29. ΤΣΕΡΩΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΖΗΝΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  30. ΧΙΩΤΕΛΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

  1. «ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΑΝΑΝΕΩΤΙΚΗ ΠΑΡΕΜΒΑΣΗ ΠΟΛΙΤΩΝ»

ΓΚΙΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΛΚΙΒΙΑΔΗ Υποψήφιος Δήμαρχος

 

Δημοτική Ενότητα Αγίων Θεοδώρων (Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι)

  1. ΖΑΒΙΤΣΑΝΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΖΩΗ
  2. ΚΟΚΚΩΝΗ ΧΑΤΖΙΚΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΠΕΤΡΟΥ
  3. ΚΟΡΔΑΛΗ ΣΩΤΗΡΙΑ του ΠΕΤΡΟΥ
  4. ΛΑΓΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
  5. ΜΟΝΑΝΤΕΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  6. ΠΙΤΣΙΚΑΛΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  7. ΡΑΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  8. ΣΒΕΡΚΟΥΝΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΗΛΙΑ
  9. ΣΤΑΜΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

 

Δημοτική Ενότητα Λουτρακίου – Περαχώρας (Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι)

  1. ΒΑΒΒΑ ΘΕΟΧΑΡΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
  2. ΒΛΑΣΣΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ (ΜΠΑΡΔΑΚΑΣ) του ΙΩΑΝΝΗ
  3. ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  4. ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  5. ΓΛΥΚΟΦΡΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  6. ΔΑΡΚΑΔΑΚΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  7. ΔΗΜΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΜΑΝΘΟΥ
  8. ΔΟΣΧΟΡΗ ΦΑΡΜΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΛΙΑ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  9. ΖΕΡΒΟΥ ΜΑΡΙΝΑΚΗ ΕΛΕΝΗ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
  10. ΘΥΜΗΣ ΦΙΛΙΠΠΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  11. ΚΑΠΑΤΟΥ ΚΛΕΙΩ του ΜΑΡΙΝΟΥ
  12. ΚΡΑΤΗΜΕΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
  13. ΛΕΚΚΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΓΙΩΤΑ) του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
  14. ΜΑΝΙΑΤΗ ΜΑΡΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  15. ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΜΑΡΤΣΕΛΟ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  16. ΜΟΥΖΑΚΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ (ΧΑΡΑ) του ΣΠΥΡΟΥ
  17. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΝΝΑ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ
  18. ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  19. ΠΑΝΤΕΛΕΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ
  20. ΠΑΝΤΕΛΕΩΝ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΓΕΩΠΟΝΟΣ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  21. ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  22. ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΣΑΚΗΣ) του ΑΓΓΕΛΗ
  23. ΠΑΠΠΑ ΦΩΤΕΙΝΗ (ΦΩΦΩ) του ΦΩΤΙΟΥ
  24. ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΤΑΚΗΣ) του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
  25. ΠΕΡΡΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  26. ΠΡΩΤΟΝΟΤΑΡΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  27. ΡΕΚΟΥΝΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  28. ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  29. ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  30. ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ (ΒΟΥΛΑ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  31. ΣΥΛΑΪΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  32. ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ (ΔΩΡΑ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

 

  1. «ΔΥΝΑΜΗ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑΣ Με θέληση και γνώση»

ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑ ΜΑΡΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ Υποψήφια Δήμαρχος

 

Δημοτική Ενότητα Αγίων Θεοδώρων (Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι)

  1. ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΗΛΙΩΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  2. ΚΑΜΠΟΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  3. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  4. ΠΑΝΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ
  5. ΠΑΤΑΠΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
  6. ΠΕΤΡΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  7. ΡΟΥΣΣΗ ΑΝΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΒΑΡΒΑΡΕΣΟΥ)
  8. ΣΤΑΜΟΥΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΙΩΑΝΝΗ
  9. ΣΦΕΤΣΑ ΦΙΛΙΤΣΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

 

Δημοτική Ενότητα Λουτρακίου – Περαχώρας (Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι)

  1. ΑΘΑΝΑΣΑΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΠΕΡΙΑΝΔΡΟΥ
  2. ΒΑΡΕΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  3. ΒΕΝΕΤΣΑΝΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΠΕΡΙΚΛΕΟΥΣ
  4. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΜΠΙΣΜΠΙΚΗΣ)    
  5. ΓΙΑΛΟΨΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  6. ΔΕΔΟΓΛΟΥ ΠΑΥΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  7. ΔΡΑΚΟΥ ΣΤΑΜΟΥΛΗ ΠΟΛΥΤΙΜΗ του ΙΩΑΝΝΟΥ
  8. ΖΕΡΒΑΚΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ του ΙΩΑΝΝΟΥ
  9. ΗΛΙΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΟΥ
  10. ΚΑΛΑΧΑΝΗ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ του ΘΑΝΟΥ
  11. ΚΑΛΛΙΑΡΑΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ
  12. ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ
  13. ΚΑΡΑΜΠΑΤΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΗ
  14. ΚΑΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΙΩΑΝΝΟΥ (ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΚΑΡΑΒΕΛΑΣ)
  15. ΚΑΧΡΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  16. ΚΟΝΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  17. ΚΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  18. ΛΑΜΠΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  19. ΛΕΚΚΑ ΑΡΓΥΡΩ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
  20. ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
  21. ΜΑΡΙΝΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΧΑΡΙΛΑΟΥ (ΑΡΗΣ)
  22. ΜΗΤΡΑΚΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΦΥΛΛΙΑ)
  23. ΜΠΟΥΛΙΑΡΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  24. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
  25. ΠΑΝΤΕΛΕΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΙΩΑΝΝΟΥ
  26. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
  27. ΡΟΥΣΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  28. ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  29. ΣΕΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΒΛΑΣΙΟΥ
  30. ΣΠΥΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  31. ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΕΟΥΣ
  32. ΤΣΟΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ

 

  1. «ΩΡΑ ΓΙΑ ΔΡΑΣΗ»

ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ Υποψήφιος Δήμαρχος

Δημοτική Ενότητα Αγίων Θεοδώρων (Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι)

  1. ΑΚΡΑΤΟΥ ΑΝΝΑ (ΣΥΛΒΑΝΑ) του ΖΑΧΑΡΙΑ
  2. ΑΠΑΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΦΙΛΙΠ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
  3. ΘΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
  4. ΚΑΣΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ του ΝΤΟΥΡΙΜ
  5. ΚΟΚΟΛΟΓΙΑΝΝΗ ΟΛΓΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  6. ΚΟΥΝΕΛΗ ΣΤΑΜΟΥ ΚΑΛΛΙΡΟΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  7. ΚΥΝΗΓΑΡΗ ΜΑΡΙΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ
  8. ΜΕΛΕΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
  9. ΜΠΕΛΛΟΣ ΖΗΣΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

Δημοτική Ενότητα Λουτρακίου – Περαχώρας (Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι)

  1. ΑΓΓΙΣΤΡΙΩΤΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ (ΖΑΧΟΣ) του ΜΙΧΑΗΛ
  2. ΑΪΒΑΛΙΩΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  3. ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  4. ΑΝΔΡΙΑΝΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  5. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  6. ΒΥΡΙΝΗ-ΧΕΛΜΗ ΑΝΝΑ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
  7. ΓΕΡΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΛΟΝΤΟΣ) του ΚΟΣΜΑ
  8. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΑΡΙΛΑΟΥ
  9. ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΜΑΤΖΑΡΗΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  10. ΓΛΥΚΟΦΡΥΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  11. ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  12. ΔΕΛΓΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ (ΑΓΓΕΛΟΣ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  13. ΔΕΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΙΩΑΝΝΗ
  14. ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΗΝΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
  15. ΚΑΡΚΑΤΖΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  16. ΚΟΝΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
  17. ΚΟΥΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  18. ΚΥΠΑΡΙΣΣΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
  19. ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  20. ΛΕΚΚΑ ΝΕΚΤΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
  21. ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ (ΣΟΡΟΚΟΣ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  22. ΜΑΝΟΥΣΟΥ ΜΥΡΣΙΝΗ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
  23. ΠΑΠΑΦΙΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΙΩΑΝΝΗ
  24. ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  25. ΡΕΠΠΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΤΑΚΗΣ) του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  26. ΡΙΣΚΑ  ΜΑΡΙΑΝΘΗ (ΜΑΙΡΗ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  27. ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  28. ΣΙΑΝΟΥΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΕΟΧΑΡΗ
  29. ΣΙΩΚΟΥ ΕΛΕΝΗ ΑΝΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  30. ΤΣΟΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ
  31. ΤΣΟΥΚΑΛΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
  32. ΧΑΣΟΥΡΑ ΣΩΤΗΡΙΑ του ΑΝΔΡΕΑ

 

  1. «ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΟΛΙΤΕΣ ΜΠΡΟΣΤΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΠΟΛΙΤΩΝ»

ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Υποψήφιος Δήμαρχος

Δημοτική Ενότητα Αγίων Θεοδώρων (Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι)

  1. ΔΕΔΕΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  2. ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  3. ΚΥΡΙΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
  4. ΜΠΙΝΙΑΡΗ ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ
  5. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  6. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ)
  7. ΠΕΤΡΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  8. ΠΡΟΙΣΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  9. ΧΙΩΤΕΛΗ ΕΛΕΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

 

Δημοτική Ενότητα Λουτρακίου – Περαχώρας (Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι)

  1. ΔΕΔΕΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  2. ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΚΑΒΟΥΡΑ)
  3. ΔΟΣΧΟΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  4. ΔΟΣΧΟΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΤΣΑΝΑΣ)
  5. ΖΕΡΒΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ
  6. ΘΩΔΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ (ΓΚΟΤΣΗ)
  7. ΚΑΚΟΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
  8. ΚΑΛΛΙΡΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  9. ΚΑΝΑΚΗ ΧΡΥΣΑΦΩ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  10. ΚΛΕΠΕΤΣΑΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  11. ΚΟΛΛΙΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  12. ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΙΑ ΙΩΑΝΝΑ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ
  13. ΛΕΖΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΣΤΑΥΡΟΥ
  14. ΛΟΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  15. ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΜΠΑΤΖΑΣ)
  16. ΜΑΡΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
  17. ΜΕΛΕΤΗ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  18. ΜΗΚΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  19. ΜΙΡΑΚΑ ΕΡΡΙΚΑ του ΓΚΕΖΙΜ
  20. ΜΟΥΖΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ (ΓΚΕΛΝΤΗΣ)
  21. ΝΤΕΒΕΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  22. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  23. ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΝΤΙΝΟΣ)
  24. ΠΑΣΧΕΝΤΗ ΣΟΦΙΑ ΕΛΕΝΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  25. ΠΛΑΤΩΝΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
  26. ΣΙΤΕΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
  27. ΣΚΛΗΡΗ ΕΛΕΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  28. ΣΚΟΥΡΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  29. ΣΠΑΝΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  30. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  31. ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  32. ΦΟΡΤΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ

 

  1. «ΕΠΙΛΟΓΗ ΕΥΘΥΝΗΣ ΓΙΑ ΤΟ ΔΗΜΟ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ – ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ – ΑΓΙΩΝ ΘΕΟΔΩΡΩΝ»

ΖΕΡΒΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΚΩΣΤΗΣ) του ΠΕΡΙΚΛΗ Υποψήφιος Δήμαρχος

Δημοτική Ενότητα Αγίων Θεοδώρων (Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι)

  1. ΓΕΝΕΡΑΛΗ ΕΥΤΕΡΠΗ ΒΑΡΒΑΡΑ του ΙΩΑΝΝΗ
  2. ΚΟΥΤΕΛΑ ΘΕΟΝΗ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
  3. ΛΑΣΚΑΡΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ
  4. ΠΑΠΑΔΑΤΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  5. ΠΑΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  6. ΣΤΑΜΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  7. ΤΣΙΤΣΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

 

Δημοτική Ενότητα Λουτρακίου – Περαχώρας (Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι)

  1. ΒΕΛΙΟΥ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ (ΕΛΙΖΑΜΠΕΘ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  2. ΓΕΡΟΥ ΜΙΧΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  3. ΔΡΙΤΣΑΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ
  4. ΘΗΒΑΙΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ του ΠΕΡΙΚΛΗ
  5. ΚΑΛΛΙΡΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (ΝΤΙΝΑ) του ΜΙΧΑΗΛ
  6. ΚΑΛΥΒΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  7. ΚΑΝΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΓΩΓΩ) του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ
  8. ΚΑΡΑΠΑΥΛΟΥ ΠΕΠΠΑ ΑΝΝΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  9. ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΛΟΥΚΑΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  10. ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  11. ΚΟΡΟΒΕΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  12. ΚΟΥΖΟΥΠΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  13. ΚΟΥΡΟΥΚΛΗ ΑΝΔΡΙΑΝΝΑ (ΝΟΥΛΑ) του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ
  14. ΚΡΕΜΜΥΔΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  15. ΛΟΤΣΙ ΓΙΩΡΓΟΣ του ΠΕΤΡΙΚΑ
  16. ΜΑΝΔΗΛΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  17. ΜΗΤΡΟΥ ΜΑΡΙΑ ΕΥΔΟΚΙΑ (ΜΑΡΙΕΥΗ) του ΑΝΔΡΕΑ
  18. ΜΠΟΥΣΑΪ ΒΑΣΙΛΙΚΑ του ΛΟΛΙ
  19. ΝΟΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
  20. ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
  21. ΣΚΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  22. ΣΠΑΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  23. ΣΤΑΡΦΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
  24. ΣΤΕΦΑ ΜΑΡΙΑ του ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ
  25. ΣΤΕΦΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  26. ΤΖΟΓΙΑ ΕΛΕΝΗ (ΛΕΝΑ) του ΠΕΤΡΟΥ
  27. ΦΟΡΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΤΖΙΜΑΚΟΣ) του ΜΑΡΙΟΥ
  28. ΦΩΤΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΤΗΛΕΜΑΧΟΥ

 

Β. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΙ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΣΥΜΒΟΥΛΩΝ ΤΩΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΩΝ

 

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΩΝ ΘΕΟΔΩΡΩΝ

 

Κοινότητα  (πρ. Δημοτική) Αγίων Θεοδώρων

  1. «ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΑΝΑΝΕΩΤΙΚΗ ΠΑΡΕΜΒΑΣΗ ΠΟΛΙΤΩΝ»

Υποψήφιοι Κοινοτικοί Σύμβουλοι

  1. ΒΛΑΣΤΑΡΗ ΔΕΔΕ ΘΕΟΔΩΡΑ (ΡΟΥΛΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  2. ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  3. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΘΩΜΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  4. ΚΑΛΟΥΔΑ ΕΛΕΝΗ (ΛΕΝΑ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  5. ΚΑΡΥΔΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  6. ΚΩΝΣΤΑΝΤΗΣ ΣΚΟΥΛΙΚΑΡΙΤΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ (ΑΡΗΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  7. ΜΠΟΖΙΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  8. ΝΤΕΜΙΡΗ (ΣΩΠΑΚΗ) ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΑΣΩ) του ΙΩΑΝΝΗ
  9. ΡΟΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  10. ΣΠΑΝΙΔΟΥ ΑΓΑΘΟΝΙΚΗ (ΝΙΚΗ) του ΙΩΑΝΝΗ
  11. ΧΑΜΠΑΚΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

 

  1. «ΔΥΝΑΜΗ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑΣ Με θέληση και γνώση»

Υποψήφιοι Κοινοτικοί Σύμβουλοι

  1. ΒΑΡΒΑΡΕΣΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
  2. ΓΟΓΟΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  3. ΚΑΡΒΕΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
  4. ΚΟΝΤΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ
  5. ΚΥΡΙΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΗ
  6. ΜΟΥΚΑ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΙΩΑΝΝΟΥ
  7. ΜΠΟΥΝΙΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΤΕΡΧΙΝΟΓΛΟΥ)
  8. ΠΑΠΑΖΑΦΕΙΡΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  9. ΠΑΠΟΥΤΣΗ ΕΛΕΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  10. ΠΑΤΡΑΣ ΜΑΡΙΝΟΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
  11. ΣΑΧΙΝΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

 

  1. «ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΟΛΙΤΕΣ ΜΠΡΟΣΤΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΠΟΛΙΤΩΝ»

Υποψήφιοι Κοινοτικοί Σύμβουλοι

  1. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
  2. ΛΗΜΝΙΩΤΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  3. ΜΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  4. ΜΟΝΟΓΙΟΥΔΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΙΩΑΝΝΟΥ
  5. ΜΠΙΝΙΑΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  6. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΡΓΥΡΩ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
  7. ΣΤΑΜΟΥ ΠΑΝΤΟΥΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ
  8. ΤΖΩΡΤΖΗ ΜΑΡΙΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  9. ΧΑΝΙΚΙΑΝ ΚΑΡΟΛΟΣ του ΟΥΣΙΚ

 

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ

 

Κοινότητα (πρ. Δημοτική) Ισθμίας

  1. «ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΑΝΑΝΕΩΤΙΚΗ ΠΑΡΕΜΒΑΣΗ ΠΟΛΙΤΩΝ»

Υποψήφιοι Κοινοτικοί Σύμβουλοι

  1. ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  2. ΓΚΕΖΕΡΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΜΠΑΛΑΦΑΣ) του ΜΙΧΑΗΛ
  3. ΔΡΟΥΓΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
  4. ΗΛΙΑ ΣΟΦΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  5. ΜΠΟΥΡΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ (ΒΟΥΛΑ) του ΙΩΑΝΝΗ
  6. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  7. ΠΑΠΑΦΙΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  8. ΠΛΑΚΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  9. ΡΟΔΙΤΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΓΙΩΤΑ) του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
  10. ΣΥΝΑΝΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  11. ΦΡΑΓΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

 

  1. «ΔΥΝΑΜΗ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑΣ Με θέληση και γνώση»

Υποψήφιοι Κοινοτικοί Σύμβουλοι

  1. ΑΝΤΩΝΑΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  2. ΑΣΠΙΩΤΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ (ΤΗΝΙΑΚΟΥ)
  3. ΖΑΓΟΡΙΤΟΥ ΡΕΓΓΙΝΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
  4. ΚΙΛΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΩΚΡΑΤΗ (ΓΙΑΤΡΑΚΟΣ)
  5. ΛΥΧΝΑΚΗ ΑΝΝΑ του ΗΛΙΑ
  6. ΜΙΧΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  7. ΜΠΙΝΑΡΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΗΛΙΑ
  8. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  9. ΠΑΥΛΑΤΟΥ ΕΥΡΥΔΙΚΗ του ΧΑΡΙΛΑΟΥ
  10. ΣΤΑΤΗΡΗ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
  11. ΦΟΥΦΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΒΡΑΣΙΔΑ

 

  1. «ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΟΛΙΤΕΣ ΜΠΡΟΣΤΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΠΟΛΙΤΩΝ»

Υποψήφιοι Κοινοτικοί Σύμβουλοι

  1. ΚΑΚΟΥΡΗ ΕΥΔΟΚΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  2. ΛΑΜΠΟΒΙΤΙΑΔΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  3. ΜΑΡΚΕΛΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ
  4. ΣΟΥΚΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  5. ΣΠΑΝΟΥ ΜΑΡΙΝΑ ΠΑΤΑΠΙΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ (ΜΑΡΙΠΙΑ)
  6. ΣΤΑΤΗΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  7. ΤΣΑΛΑΠΑΤΑΝΗ ΜΑΡΙΑ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ (ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ)

 

Κοινότητα (πρ. Δημοτική) Λουτρακίου – Περαχώρας

  1. «ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ – ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ – ΑΓΙΩΝ ΘΕΟΔΩΡΩΝ»

Υποψήφιοι Κοινοτικοί Σύμβουλοι

  1. ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  2. ΓΕΡΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΩΣ
  3. ΖΑΧΑΡΗ ΠΑΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  4. ΘΩΔΗ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  5. ΘΩΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  6. ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΕΛΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  7. ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  8. ΜΕΛΕΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΑΥΓΟΥΣΤΙΝΟΥ
  9. ΜΙΧΑΛΑΚΑΚΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΔΙΚΑΙΟΥ
  10. ΜΟΥΖΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  11. ΣΤΑΘΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ

 

  1. «ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΑΝΑΝΕΩΤΙΚΗ ΠΑΡΕΜΒΑΣΗ ΠΟΛΙΤΩΝ»

Υποψήφιοι Κοινοτικοί Σύμβουλοι

  1. ΔΕΒΕΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  2. ΔΡΙΤΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
  3. ΖΩΝΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΘΩΜΑ
  4. ΚΟΝΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  5. ΜΑΓΕΙΡΑ ΛΑΜΠΡΙΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  6. ΜΑΣΤΡΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΑΝΔΡΕΑ
  7. ΜΕΞΙΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  8. ΜΠΑΝΟΥ ΘΕΟΦΑΝΗ (ΦΑΝΗ) του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  9. ΜΠΑΡΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  10. ΝΤΙΜΟΚ (ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ) ΕΜΙΛΥ ΤΖΕΣΙΚΑ του ΤΡΕΒΟΡ ΣΤΑΝΛΕΥ
  11. ΠΑΝΤΕΛΕΩΝ ΑΛΕΞΙΟΣ (ΒΕΝΤΟΥΡΗΣ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  12. ΠΑΠΑΔΙΟΝΥΣΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΧΑΡΙΛΑΟΥ
  13. ΠΑΠΑΦΙΛΗ ΜΑΡΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ
  14. ΠΡΩΤΟΠΑΠΑ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  15. ΣΑΚΕΛΛΗΣ ΜΑΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  16. ΣΕΡΜΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΙΜΙΛΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  17. ΣΤΑΥΡΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΓΙΩΤΑ) του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

 

  1. «ΔΥΝΑΜΗ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑΣ Με θέληση και γνώση»

Υποψήφιοι Κοινοτικοί Σύμβουλοι

  1. ΒΕΚΟΥΣΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  2. ΒΛΑΣΣΗ ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (ΝΙΚΟΛ) 
  3. ΖΕΪΝΑΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του  ΓΡΗΓΟΡΗ
  4. ΘΥΜΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  5. ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  6. ΚΟΥΜΠΟΥΝΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  7. ΛΕΚΚΑ ΠΑΝΑΓΟΥΛΑ του ΜΑΡΚΟΥ (ΓΙΟΥΛΑ)
  8. ΛΟΥΜΑΝΗ ΓΡΗΓΟΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΒΛΑΣΣΗ)
  9. ΜΕΝΤΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  10. ΜΕΞΙΑΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
  11. ΜΟΥΤΑΦΗ ΦΑΝΗ του ΠΑΝΤΕΛΗ (ΘΩΔΗ)
  12. ΜΠΕΡΜΠΑΤΙΩΤΗ ΕΛΕΝΗ του ΠΕΤΡΟΥ
  13. ΜΠΙΜΠΙΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  14. ΠΛΙΑΤΣΙΚΙΔΗΣ ΣΙΔΕΡΗΣ του ΙΩΑΝΝΟΥ
  15. ΣΤΑΥΡΟΥ ΒΛΑΣΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
  16. ΦΟΥΦΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΝΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  17. ΧΡΙΣΤΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΜΑΡΙΟΥ

 

  1. «ΕΝΑΛΛΑΚΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ»

Υποψήφιοι Κοινοτικοί Σύμβουλοι

  1. ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  2. ΓΕΡΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  3. ΓΚΙΟΚΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  4. ΚΟΝΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  5. ΜΑΔΕΝΖΗ ΕΛΒΙΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  6. ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
  7. ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  8. ΡΟΥΣΣΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
  9. ΣΑΒΒΙΔΟΥ ΙΟΥΛΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  10. ΣΑΚΚΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ
  11. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ ΣΤΥΛΙ

 

Κοινότητα (Πρ. Τοπική) Πισίων

  1. «ΝΕΑ ΠΟΡΕΙΑ ΩΡΑ ΕΥΘΥΝΗΣ»

Υποψήφιοι Κοινοτικοί Σύμβουλοι

  1. KADIS CONSTANTINOS του SAVVA
  2. ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
  3. ΓΙΑΝΝΑΡΗ ΜΑΡΙΑ του ΣΑΡΑΝΤΟΥ
  4. ΖΟΡΜΠΑ ΕΛΕΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  5. ΚΑΣΡΑΣΒΙΛΙ ΖΕΪΝΑΜΠΙ του ΑΛΕΞΑΝΤΡΕ
  6. ΛΑΜΠΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  7. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΑΤΟΣ ΜΕΝΕΛΑΟΣ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ
  8. ΠΟΛΥΖΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

 

  1. «ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΑΝΑΝΕΩΤΙΚΗ ΠΑΡΕΜΒΑΣΗ ΠΟΛΙΤΩΝ»

Υποψήφιοι Κοινοτικοί Σύμβουλοι

  1. ΓΚΙΚΑ ΣΟΦΙΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
  2. ΓΚΙΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΜΗΝΑ
  3. ΚΡΕΜΜΥΔΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  4. ΛΑΜΠΡΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
  5. ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΦΕΡΟΝΙΚΗ (ΝΙΚΗ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

 

  1. «ΔΥΝΑΜΗ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑΣ Με θέληση και γνώση»

Υποψήφιοι Κοινοτικοί Σύμβουλοι

  1. ΓΚΟΥΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  2. ΙΩΑΝΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  3. ΚΟΝΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  4. ΠΑΠΠΑ ΕΛΕΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ
  5. ΣΤΕΦΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

 

Η ψηφοφορία θα διενεργηθεί την 26η Μαΐου 2019 ημέρα, Κυριακή, και θα αρχίσει την 07:00 ώρα και θα λήξει την 19:00 ώρα στα κατωτέρω εκλογικά τμήματα που έχουν οριστεί με την αριθμ. 114966/21792/3-5-2019 (ΑΔΑ ΩΘ9Ω7Λ1-8Ν9) απόφαση Περιφερειάρχη.

 

Α/Α ΕΚΛΟΓ. ΤΜΗΜ. ΝΟΜΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ

ΕΔΡΑ

ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ

ΕΚΛΟΓΕΙΣ

146Α

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΩΝ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΓΙΩΝ ΘΕΟΔΩΡΩΝ

ΕΚΛΟΓ. ΔΙΑΜ. ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΩΝ ΕΔΡΑ ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΟΙ                   1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

Από: ΑΒΙΤΙΔΟΥ ΟΞΑΝΑ
Έως: ΓΟΥΝΑΡΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ

146Β

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΩΝ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΓΙΩΝ ΘΕΟΔΩΡΩΝ

ΕΚΛΟΓ. ΔΙΑΜ. ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΩΝ ΕΔΡΑ ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΟΙ                   1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

Από: ΑΒΙΤΙΔΟΥ ΟΞΑΝΑ
Έως: ΓΟΥΝΑΡΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ

147Α

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΩΝ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΓΙΩΝ ΘΕΟΔΩΡΩΝ

ΕΚΛΟΓ. ΔΙΑΜ. ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΩΝ ΕΔΡΑ ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΟΙ                   1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

Από: ΓΟΥΝΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Έως: ΚΑΛΑΦΑΤΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

147Β

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΩΝ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΓΙΩΝ ΘΕΟΔΩΡΩΝ

ΕΚΛΟΓ. ΔΙΑΜ. ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΩΝ ΕΔΡΑ ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΟΙ                   1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

Από: ΓΟΥΝΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Έως: ΚΑΛΑΦΑΤΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

148Α

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΩΝ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΓΙΩΝ ΘΕΟΔΩΡΩΝ

ΕΚΛΟΓ. ΔΙΑΜ. ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΩΝ ΕΔΡΑ ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΟΙ                   1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

Από: ΚΑΛΑΦΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Έως: ΚΥΡΙΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

148Β

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΩΝ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΓΙΩΝ ΘΕΟΔΩΡΩΝ

ΕΚΛΟΓ. ΔΙΑΜ. ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΩΝ ΕΔΡΑ ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΟΙ                   1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

Από: ΚΑΛΑΦΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Έως: ΚΥΡΙΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

149Α

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΩΝ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΓΙΩΝ ΘΕΟΔΩΡΩΝ

ΕΚΛΟΓ. ΔΙΑΜ. ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΩΝ ΕΔΡΑ ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΟΙ                   1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

Από: ΚΥΡΙΑΚΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ
Έως: ΜΟΝΟΓΥΙΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ

149Β

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΩΝ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΓΙΩΝ ΘΕΟΔΩΡΩΝ

ΕΚΛΟΓ. ΔΙΑΜ. ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΩΝ ΕΔΡΑ ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΟΙ                   1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

Από: ΚΥΡΙΑΚΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ
Έως: ΜΟΝΟΓΥΙΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ

150Α

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΩΝ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΓΙΩΝ ΘΕΟΔΩΡΩΝ

ΕΚΛΟΓ. ΔΙΑΜ. ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΩΝ ΕΔΡΑ ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΟΙ                   1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

Από: ΜΟΣΧΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Έως: ΠΑΝΤΕΛΙΑ ΜΑΡΙΑ

150Β

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΩΝ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΓΙΩΝ ΘΕΟΔΩΡΩΝ

ΕΚΛΟΓ. ΔΙΑΜ. ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΩΝ ΕΔΡΑ ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΟΙ                   1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

Από: ΜΟΣΧΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Έως: ΠΑΝΤΕΛΙΑ ΜΑΡΙΑ

151Α

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΩΝ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΓΙΩΝ ΘΕΟΔΩΡΩΝ

ΕΚΛΟΓ. ΔΙΑΜ. ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΩΝ ΕΔΡΑ ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΟΙ                   2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

Από: ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Έως: ΣΙΓΑΛΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

151Β

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΩΝ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΓΙΩΝ ΘΕΟΔΩΡΩΝ

ΕΚΛΟΓ. ΔΙΑΜ. ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΩΝ ΕΔΡΑ ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΟΙ                   2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

Από: ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Έως: ΣΙΓΑΛΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

152Α

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΩΝ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΓΙΩΝ ΘΕΟΔΩΡΩΝ

ΕΚΛΟΓ. ΔΙΑΜ. ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΩΝ ΕΔΡΑ ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΟΙ                   2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

Από: ΣΙΓΑΛΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
Έως: ΤΖΩΡΤΖΑΚΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
και ΕΙΔΙΚΟΙ ΚΑΤΑΛΟΓΟΙ ΑΣΤΥΝ. ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ και
Λ/Τ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ

152Β

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΩΝ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΓΙΩΝ ΘΕΟΔΩΡΩΝ

ΕΚΛΟΓ. ΔΙΑΜ. ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΩΝ ΕΔΡΑ ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΟΙ                   2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

Από: ΣΙΓΑΛΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
Έως: ΤΖΩΡΤΖΑΚΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

153Α

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΩΝ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΓΙΩΝ ΘΕΟΔΩΡΩΝ

ΕΚΛΟΓ. ΔΙΑΜ. ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΩΝ ΕΔΡΑ ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΟΙ                   2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

α) Από: ΤΖΩΡΤΖΑΚΑΚΗ ΘΕΟΔΟΣΙΑ
    Έως: ΨΥΧΟΓΙΟΥ ΜΑΡΙΑ
β) Όλοι οι Ετεροδημότες
γ) Όλοι οι Κοινοτικοί Εκλογείς

153Β

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΩΝ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΓΙΩΝ ΘΕΟΔΩΡΩΝ

ΕΚΛΟΓ. ΔΙΑΜ. ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΩΝ ΕΔΡΑ ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΟΙ                   2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

α) Από: ΤΖΩΡΤΖΑΚΑΚΗ ΘΕΟΔΟΣΙΑ
    Έως: ΨΥΧΟΓΙΟΥ ΜΑΡΙΑ
β) Όλοι οι Κοινοτικοί Εκλογείς

154Α

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ – ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ

ΕΚΛΟΓ. ΔΙΑΜ. ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ ΕΔΡΑ ΛΟΥΤΡΑΚΙ 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

Από: ΑΒΡΑΑΜΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Έως: ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

154Β

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ – ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ

ΕΚΛΟΓ. ΔΙΑΜ. ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ ΕΔΡΑ ΛΟΥΤΡΑΚΙ 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

Από: ΑΒΡΑΑΜΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Έως: ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

155Α

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ – ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ

ΕΚΛΟΓ. ΔΙΑΜ. ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ ΕΔΡΑ ΛΟΥΤΡΑΚΙ 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

Από: ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Έως: ΒΛΑΪΚΙΔΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ

155Β

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ – ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ

ΕΚΛΟΓ. ΔΙΑΜ. ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ ΕΔΡΑ ΛΟΥΤΡΑΚΙ 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

Από: ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Έως: ΒΛΑΪΚΙΔΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ

156Α

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ – ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ

ΕΚΛΟΓ. ΔΙΑΜ. ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ ΕΔΡΑ ΛΟΥΤΡΑΚΙ 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

Από: ΒΛΑΣΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ
Έως: ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

156Β

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ – ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ

ΕΚΛΟΓ. ΔΙΑΜ. ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ ΕΔΡΑ ΛΟΥΤΡΑΚΙ 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

Από: ΒΛΑΣΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ
Έως: ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

157Α

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ – ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ

ΕΚΛΟΓ. ΔΙΑΜ. ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ ΕΔΡΑ ΛΟΥΤΡΑΚΙ 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

Από: ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
Έως: ΔΑΣΚΑΡΟΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

157Β

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ – ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ

ΕΚΛΟΓ. ΔΙΑΜ. ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ ΕΔΡΑ ΛΟΥΤΡΑΚΙ 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

Από: ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
Έως: ΔΑΣΚΑΡΟΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

158Α

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ – ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ

ΕΚΛΟΓ. ΔΙΑΜ. ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ ΕΔΡΑ ΛΟΥΤΡΑΚΙ 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

Από: ΔΑΦΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Έως: ΖΕΡΒΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

158Β

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ – ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ

ΕΚΛΟΓ. ΔΙΑΜ. ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ ΕΔΡΑ ΛΟΥΤΡΑΚΙ 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

Από: ΔΑΦΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Έως: ΖΕΡΒΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

159Α

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ – ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ

ΕΚΛΟΓ. ΔΙΑΜ. ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ ΕΔΡΑ ΛΟΥΤΡΑΚΙ 2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

Από: ΖΕΡΒΑ ΖΩΗ
Έως: ΙΩΑΝΝΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ

159Β

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ – ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ

ΕΚΛΟΓ. ΔΙΑΜ. ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ ΕΔΡΑ ΛΟΥΤΡΑΚΙ 2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

Από: ΖΕΡΒΑ ΖΩΗ
Έως: ΙΩΑΝΝΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ

160Α

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ – ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ

ΕΚΛΟΓ. ΔΙΑΜ. ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ ΕΔΡΑ ΛΟΥΤΡΑΚΙ 2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

Από: ΙΩΣΗΦΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Έως: ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

160Β

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ – ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ

ΕΚΛΟΓ. ΔΙΑΜ. ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ ΕΔΡΑ ΛΟΥΤΡΑΚΙ 2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

Από: ΙΩΣΗΦΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Έως: ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

161Α

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ – ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ

ΕΚΛΟΓ. ΔΙΑΜ. ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ ΕΔΡΑ ΛΟΥΤΡΑΚΙ 2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

Από: ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
Έως: ΚΟΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

161Β

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ – ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ

ΕΚΛΟΓ. ΔΙΑΜ. ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ ΕΔΡΑ ΛΟΥΤΡΑΚΙ 2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

Από: ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
Έως: ΚΟΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

162Α

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ – ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ

ΕΚΛΟΓ. ΔΙΑΜ. ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ ΕΔΡΑ ΛΟΥΤΡΑΚΙ 2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

Από: ΚΟΝΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Έως: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

162Β

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ – ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ

ΕΚΛΟΓ. ΔΙΑΜ. ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ ΕΔΡΑ ΛΟΥΤΡΑΚΙ 2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

Από: ΚΟΝΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Έως: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

163Α

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ – ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ

ΕΚΛΟΓ. ΔΙΑΜ. ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ ΕΔΡΑ ΛΟΥΤΡΑΚΙ 3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

Από: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ
Έως: ΛΟΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

163Β

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ – ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ

ΕΚΛΟΓ. ΔΙΑΜ. ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ ΕΔΡΑ ΛΟΥΤΡΑΚΙ 3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

Από: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ
Έως: ΛΟΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

164Α

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ – ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ

ΕΚΛΟΓ. ΔΙΑΜ. ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ ΕΔΡΑ ΛΟΥΤΡΑΚΙ 3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

Από: ΛΟΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Έως: ΜΕΛΕΤΗΣ ΑΥΓΟΥΣΤΙΝΟΣ

164Β

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ – ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ

ΕΚΛΟΓ. ΔΙΑΜ. ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ ΕΔΡΑ ΛΟΥΤΡΑΚΙ 3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

Από: ΛΟΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Έως: ΜΕΛΕΤΗΣ ΑΥΓΟΥΣΤΙΝΟΣ

165Α

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ – ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ

ΕΚΛΟΓ. ΔΙΑΜ. ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ ΕΔΡΑ ΛΟΥΤΡΑΚΙ 3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

Από: ΜΕΛΕΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
Έως: ΜΠΑΛΤΑΤΖΗ ΜΑΡΙΑ

165Β

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ – ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ

ΕΚΛΟΓ. ΔΙΑΜ. ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ ΕΔΡΑ ΛΟΥΤΡΑΚΙ 3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

Από: ΜΕΛΕΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
Έως: ΜΠΑΛΤΑΤΖΗ ΜΑΡΙΑ

166Α

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ – ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ

ΕΚΛΟΓ. ΔΙΑΜ. ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ ΕΔΡΑ ΛΟΥΤΡΑΚΙ 3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

Από: ΜΠΑΛΤΑΤΖΗΣ ΣΑΒΒΑΣ
Έως: ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

166Β

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ – ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ

ΕΚΛΟΓ. ΔΙΑΜ. ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ ΕΔΡΑ ΛΟΥΤΡΑΚΙ 3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

Από: ΜΠΑΛΤΑΤΖΗΣ ΣΑΒΒΑΣ
Έως: ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

167Α

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ – ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ

ΕΚΛΟΓ. ΔΙΑΜ. ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ ΕΔΡΑ ΛΟΥΤΡΑΚΙ ΓΥΜΝΑΣΙΟ

Από: ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΙΩΑΝΝΑ
Έως: ΠΑΝΤΕΛΕΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΣ

167Β

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ – ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ

ΕΚΛΟΓ. ΔΙΑΜ. ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ ΕΔΡΑ ΛΟΥΤΡΑΚΙ ΓΥΜΝΑΣΙΟ

Από: ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΙΩΑΝΝΑ
Έως: ΠΑΝΤΕΛΕΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΣ

168Α

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ – ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ

ΕΚΛΟΓ. ΔΙΑΜ. ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ ΕΔΡΑ ΛΟΥΤΡΑΚΙ ΓΥΜΝΑΣΙΟ

Από: ΠΑΝΤΕΛΕΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Έως: ΠΑΠΠΑΣ ΗΛΙΑΣ

168Β

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ – ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ

ΕΚΛΟΓ. ΔΙΑΜ. ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ ΕΔΡΑ ΛΟΥΤΡΑΚΙ ΓΥΜΝΑΣΙΟ

Από: ΠΑΝΤΕΛΕΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Έως: ΠΑΠΠΑΣ ΗΛΙΑΣ

169Α

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ – ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ

ΕΚΛΟΓ. ΔΙΑΜ. ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ ΕΔΡΑ ΛΟΥΤΡΑΚΙ ΓΥΜΝΑΣΙΟ

Από: ΠΑΠΠΑΣ ΗΛΙΑΤΟΡΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣ
Έως: ΠΥΛΑΡΙΝΟΥ ΜΑΡΙΝΑ

169Β

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ – ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ

ΕΚΛΟΓ. ΔΙΑΜ. ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ ΕΔΡΑ ΛΟΥΤΡΑΚΙ ΓΥΜΝΑΣΙΟ

Από: ΠΑΠΠΑΣ ΗΛΙΑΤΟΡΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣ
Έως: ΠΥΛΑΡΙΝΟΥ ΜΑΡΙΝΑ

170Α

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ – ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ

ΕΚΛΟΓ. ΔΙΑΜ. ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ ΕΔΡΑ ΛΟΥΤΡΑΚΙ ΓΥΜΝΑΣΙΟ

Από: ΠΥΛΙΟ ΑΡΕΤΗ
Έως: ΣΙΤΕΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

170Β

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ – ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ

ΕΚΛΟΓ. ΔΙΑΜ. ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ ΕΔΡΑ ΛΟΥΤΡΑΚΙ ΓΥΜΝΑΣΙΟ

Από: ΠΥΛΙΟ ΑΡΕΤΗ
Έως: ΣΙΤΕΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

171Α

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ – ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ

ΕΚΛΟΓ. ΔΙΑΜ. ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ ΕΔΡΑ ΛΟΥΤΡΑΚΙ ΓΥΜΝΑΣΙΟ

Από: ΣΙΤΕΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
Έως: ΣΥΡΑΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

171Β

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ – ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ

ΕΚΛΟΓ. ΔΙΑΜ. ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ ΕΔΡΑ ΛΟΥΤΡΑΚΙ ΓΥΜΝΑΣΙΟ

Από: ΣΙΤΕΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
Έως: ΣΥΡΑΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

172Α

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ – ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ

ΕΚΛΟΓ. ΔΙΑΜ. ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ ΕΔΡΑ ΛΟΥΤΡΑΚΙ ΓΥΜΝΑΣΙΟ

Από: ΣΥΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
Έως: ΤΣΙΜΙΝΗ ΝΙΚΗ

172Β

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ – ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ

ΕΚΛΟΓ. ΔΙΑΜ. ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ ΕΔΡΑ ΛΟΥΤΡΑΚΙ ΓΥΜΝΑΣΙΟ

Από: ΣΥΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
Έως: ΤΣΙΜΙΝΗ ΝΙΚΗ

173Α

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ – ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ

ΕΚΛΟΓ. ΔΙΑΜ. ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ ΕΔΡΑ ΛΟΥΤΡΑΚΙ ΓΥΜΝΑΣΙΟ

α) Από: ΤΣΙΜΙΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
    Έως: ΧΑΚΤΣΗ ΑΣΠΑΣΙΑ
β) Όλοι οι Ετεροδημότες

173Β

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ – ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ

ΕΚΛΟΓ. ΔΙΑΜ. ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ ΕΔΡΑ ΛΟΥΤΡΑΚΙ ΓΥΜΝΑΣΙΟ

Από: ΤΣΙΜΙΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
Έως: ΧΑΚΤΣΗ ΑΣΠΑΣΙΑ

174Α

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ – ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ

ΕΚΛΟΓ. ΔΙΑΜ. ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ ΕΔΡΑ ΛΟΥΤΡΑΚΙ ΓΥΜΝΑΣΙΟ

α) Από: ΧΑΛΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
    Έως: ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ
και ΕΙΔΙΚΟΙ ΚΑΤΑΛΟΓΟΙ 9092 ΜΟΝΑΔΑΣ, ΦΡΟΥΡΑΡΧΕΙΟΥ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ, 9197 ΜΟΝΑΔΑΣ και 9421 ΜΟΝΑΔΑΣ
β) Όλοι οι Κοινοτικοί Εκλογείς

174Β

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ – ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ

ΕΚΛΟΓ. ΔΙΑΜ. ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ ΕΔΡΑ ΛΟΥΤΡΑΚΙ ΓΥΜΝΑΣΙΟ

α) Από: ΧΑΛΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
    Έως: ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ
β) Όλοι οι Κοινοτικοί Εκλογείς

175Α

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ – ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΛΟΥΤΡ.-ΠΕΡΑΧ.  (ΟΙΚ. ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ)

ΕΚΛΟΓ. ΔΙΑΜ. ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ ΕΔΡΑ ΟΙΚΙΣΜΟΣ ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ

Από: ΑΓΑΠΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
Έως: ΘΥΜΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

175Β

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ – ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΛΟΥΤΡ.-ΠΕΡΑΧ.  (ΟΙΚ. ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ)

ΕΚΛΟΓ. ΔΙΑΜ. ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ ΕΔΡΑ ΟΙΚΙΣΜΟΣ ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ

Από: ΑΓΑΠΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
Έως: ΘΥΜΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

176Α

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ – ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΛΟΥΤΡ.-ΠΕΡΑΧ.  (ΟΙΚ. ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ)

ΕΚΛΟΓ. ΔΙΑΜ. ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ ΕΔΡΑ ΟΙΚΙΣΜΟΣ ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ

Από: ΘΥΜΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ
Έως: ΠΑΝΤΕΛΕΩΝ ΜΑΡΙΝΟΣ

176Β

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ – ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΛΟΥΤΡ.-ΠΕΡΑΧ.  (ΟΙΚ. ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ)

ΕΚΛΟΓ. ΔΙΑΜ. ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ ΕΔΡΑ ΟΙΚΙΣΜΟΣ ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ

Από: ΘΥΜΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ
Έως: ΠΑΝΤΕΛΕΩΝ ΜΑΡΙΝΟΣ

177Α

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ – ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΛΟΥΤΡ.-ΠΕΡΑΧ.  (ΟΙΚ. ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ)

ΕΚΛΟΓ. ΔΙΑΜ. ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ ΕΔΡΑ ΟΙΚΙΣΜΟΣ ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ ΠΑΛΑΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ (ΠΕΤΡΙΝΟ)

α) Από: ΠΑΝΤΕΛΕΩΝ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
    Έως: ΧΡΥΣΟΥΛΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
β) Όλοι οι Ετεροδημότες
γ) Όλοι οι Κοινοτικοί Εκλογείς

177Β

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ – ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΛΟΥΤΡ.-ΠΕΡΑΧ.  (ΟΙΚ. ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ)

ΕΚΛΟΓ. ΔΙΑΜ. ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ ΕΔΡΑ ΟΙΚΙΣΜΟΣ ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ ΠΑΛΑΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ (ΠΕΤΡΙΝΟ)

α) Από: ΠΑΝΤΕΛΕΩΝ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
   Έως: ΧΡΥΣΟΥΛΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
β) Όλοι οι Κοινοτικοί Εκλογείς

178Α

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ – ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΙΣΘΜΙΑΣ

ΕΚΛΟΓ. ΔΙΑΜ. ΙΣΘΜΙΑΣ     ΕΔΡΑ ΙΣΘΜΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

Από: ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
Έως: ΔΗΜΗΣΙΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

178Β

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ – ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΙΣΘΜΙΑΣ

ΕΚΛΟΓ. ΔΙΑΜ. ΙΣΘΜΙΑΣ     ΕΔΡΑ ΙΣΘΜΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

Από: ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
Έως: ΔΗΜΗΣΙΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

179Α

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ – ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΙΣΘΜΙΑΣ

ΕΚΛΟΓ. ΔΙΑΜ. ΙΣΘΜΙΑΣ     ΕΔΡΑ ΙΣΘΜΙΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ

Από: ΔΗΜΗΣΙΑΝΟΥ ΕΙΡΗΝΗ
Έως: ΚΟΥΤΡΟΥΛΗΣ ΗΛΙΑΣ

179Β

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ – ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΙΣΘΜΙΑΣ

ΕΚΛΟΓ. ΔΙΑΜ. ΙΣΘΜΙΑΣ     ΕΔΡΑ ΙΣΘΜΙΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ

Από: ΔΗΜΗΣΙΑΝΟΥ ΕΙΡΗΝΗ
Έως: ΚΟΥΤΡΟΥΛΗΣ ΗΛΙΑΣ

180Α

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ – ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΙΣΘΜΙΑΣ

ΕΚΛΟΓ. ΔΙΑΜ. ΙΣΘΜΙΑΣ     ΕΔΡΑ ΙΣΘΜΙΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ

Από: ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΩΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
Έως: ΝΑΛΜΠΑΝΤΗ ΓΕΝΟΒΕΦΑ

180Β

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ – ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΙΣΘΜΙΑΣ

ΕΚΛΟΓ. ΔΙΑΜ. ΙΣΘΜΙΑΣ     ΕΔΡΑ ΙΣΘΜΙΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ

Από: ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΩΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
Έως: ΝΑΛΜΠΑΝΤΗ ΓΕΝΟΒΕΦΑ

181Α

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ – ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΙΣΘΜΙΑΣ

ΕΚΛΟΓ. ΔΙΑΜ. ΙΣΘΜΙΑΣ     ΕΔΡΑ ΙΣΘΜΙΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ

Από: ΝΑΛΜΠΑΝΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
Έως: ΣΙΕΡΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
και ΕΙΔΙΚΟΙ ΚΑΤΑΛΟΓΟΙ Λ/Τ ΙΣΘΜΙΩΝ

181Β

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ – ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΙΣΘΜΙΑΣ

ΕΚΛΟΓ. ΔΙΑΜ. ΙΣΘΜΙΑΣ     ΕΔΡΑ ΙΣΘΜΙΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ

Από: ΝΑΛΜΠΑΝΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
Έως: ΣΙΕΡΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

182Α

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ – ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΙΣΘΜΙΑΣ

ΕΚΛΟΓ. ΔΙΑΜ. ΙΣΘΜΙΑΣ     ΕΔΡΑ ΙΣΘΜΙΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ

α) Από: ΣΙΕΡΡΟΥ ΤΑΣΙΑ
    Έως: ΨΩΜΑΤΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
β) Όλοι οι Ετεροδημότες
γ) Όλοι οι Κοινοτικοί Εκλογείς

182Β

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ – ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΙΣΘΜΙΑΣ

ΕΚΛΟΓ. ΔΙΑΜ. ΙΣΘΜΙΑΣ     ΕΔΡΑ ΙΣΘΜΙΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ

α) Από: ΣΙΕΡΡΟΥ ΤΑΣΙΑ
    Έως: ΨΩΜΑΤΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
β) Όλοι οι Κοινοτικοί Εκλογείς

183Α

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ – ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ  ΠΙΣΙΩΝ

ΕΚΛΟΓ. ΔΙΑΜ. ΠΙΣΙΩΝ       ΕΔΡΑ ΠΙΣΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

α) Από: ΑΓΓΕΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
    Έως: ΨΩΜΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
β) Όλοι οι Κοινοτικοί Εκλογείς

183Β

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ – ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ  ΠΙΣΙΩΝ

ΕΚΛΟΓ. ΔΙΑΜ. ΠΙΣΙΩΝ       ΕΔΡΑ ΠΙΣΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

α) Από: ΑΓΓΕΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
    Έως: ΨΩΜΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
β) Όλοι οι Κοινοτικοί Εκλογείς

 

Οι έδρες της εκλογικής περιφέρειας Λουτρακίου-Περαχώρας ανέρχονται σε είκοσι μία (21).

Οι έδρες της εκλογικής περιφέρειας Αγίων Θεοδώρων ανέρχονται σε έξι (06).         

 

Οι έδρες του συμβουλίου της κοινότητας Αγίων Θεοδώρων ανέρχονται σε επτά (07).

Οι έδρες του συμβουλίου της κοινότητας Ισθμίας ανέρχονται σε επτά (07).

Οι έδρες του συμβουλίου της κοινότητας Λουτρακίου-Περαχώρας ανέρχονται σε έντεκα (11).

Οι έδρες του συμβουλίου της κοινότητας Πισίων ανέρχονται σε πέντε (05).

 

Το πρόγραμμα αυτό να τοιχοκολληθεί έξω από κάθε Κατάστημα ψηφοφορίας και στα δημοσιότερα μέρη του δήμου και των συνοικισμών αυτού.

 

Ο ΔΗΜΑΡΧΟΣ

 

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΛΚ ΓΚΙΩΝΗΣ

Ηλεκτρονικό αρχείο:
2019-05-22T17:28:51+00:00 Μάιος 22nd, 2019|Ανακοινώσεις, Σημαντικά|
Επιστροφή